Kurumsal Üye Şirketler

Biz Kimiz

Vizyon
Sigorta Medya, ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaştırılmasına yönelik yayınlar hazırlayan bir yayın kuruluşudur.

Ülkemizde sigortanın önemi, ne yazık ki gelişmiş ülkelerdeki gibi bilinmemektedir. Zorunlu sigortaların çok daha fazla rağbet gördüğü ülkemizde sigorta, bir ihtiyaç olmakla beraber henüz şirketlerce pazarlanan bir olgudur. Sigortamedia hazırladığı yayınlar ile hem sigortalılara hem de sektör temsilcilerine yönelik hizmet vermektedir.

Özel sigortalar bir gelişmişlik göstergesidir. Ülkenin zenginliği ile birlikte artan değerlerin sigortalanması gerektiği de bir başka gerçektir. Her geçen yıl özel sigortalara olan ilgi artmaktadır.  Sigortamedia’nın vizyonu, bu bilinç seviyesini en üste taşımak;  sigortalılara ve sigorta yaptırmak isteyen tüketicilere sigortanın önemini en doğru ve yalın biçimde anlatan haberlerden oluşan yayınlar hazırlamaktır. Sigortamedia’nın en önemli vizyonu ise bütün bu çabaları medya alanında ilkleri hayata geçirerek gerçekleştirmesidir.

Misyon
Hayatımız Sigortalı Dergisi, Şemsiye Dergisi, www.sigortasikayeti.com.trwww.sigortahabergazete.comwww.sigortahaber.tv
www.sigortaanketi.com ve www.insurancenews-tr.com Sigortamedya Yayın Grubu mecralarıdır.

Sigorta Medya mecraları ile otomobil, sağlık, deprem sigortaları, konut sigortaları, tarım sigortaları, yangın sigortaları, hayat sigortaları ve bireysel emeklilik ile ilgili bireysel ve kurumsal sigortalılara bilgi vermeyi misyon edinmiştir. Bunun yanı sıra, sigorta ürünlerini alırken dikkat edilmesi gereken konular, sigorta ürünleri hakkında bilgiler, sigorta şikayetlerinin çözümü konusunda yönlendirici yazılar ve bu konular hakkında tüketici ve sektör yöneticilerinin görüşleri mecralarımızın içeriğini oluşturmaktadır.

 

İmtiyaz Sahibi : Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.

Genel Yayın Yönetmeni > K. Can KANTAR
can@sigortamedia.com

Yazı işleri Müdürü > Filiz KANTAR
filiz@sigortamedia.com

Editör > Nihal ORGAN
nihal@sigortamedia.com

Hukuk
Elmadağ Hukuk Danışmanlık

Ticaret Sicil Bilgileri
Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.

Istanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü
Ticaret Sicil Numarası : 11981-5

Vergi Dairesi ve Numarası
Üsküdar Vergi Dairesi

Vergi Kimlik No
7700430690

Adres:Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Cad. Pınar Apt. 42/1 D:12

Koşuyolu – ÜSKÜDAR- İSTANBUL

adres-icon      ADRES: Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Cad. Barbaros Mah. Pınar Apt. 42/1 A Blok D:12 Koşuyolu/Üsküdar-İstanbul

telefon-icon    TELEFON: 0216 326 83 20

fax-icon    FAX: 0216 326 83 21

mail-icon    MAİL: info@sigortamedia.com

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.