Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

3 Yorumlar

 1. 1

  halet güçlü güçlü sigorta ve aracılık hizmetleri

  Biz sigortacılar hizmet sektörüyüz.İnsanların can yelegiyiz.Ama bu poliçeyi sigortaları şirketler riskli gördügü için yapmıyorlar.Arada biz kalıyoruz.Müşteri ile birebir sıkıntı yaşıyoruz.Derdimize derman bulamıyoruz.Poliçe üretimi yapamadıgımızdan dolayı yüzlerce sigortacı esnafımız perişan hale gelmiştir.

  Yanıt
 2. 2

  Ali Recai ERTEM

  SIRADAN BİR ŞİRKETİN, SIRADAN BİR ACENTESİ, SIRADAN BİR İŞMİŞ GİBİ BASİT BİR ŞEKİLDE TRAFİK POLİÇESİ DÜZENLEYEMEDİKTEN SONRA BU İŞ OLMADI VE RAYINA OTURMADI DEMEKTİR..

  Yanıt
 3. 3

  Can TOPRAKCI

  Arkadaşın söylediği yetersiz kalmış perişan halde. Şu an düşen komisyonlarla kaç acente kaç personel çıkarttı işten kaç acente kalkan kart taksitleri yüzünden bankalarla kötü duruma düştü. Bunları konuşmak lazım kaç acente bu yıl sonunda bu sistem düzelmezse mart ayına kadar kapanacak bunlara bakmak lazım. Merak ettiğim konu şu şu anda STK larımız acenteler bu durumda iken ne iş yapıyorlar?? Acenteleri bu duruma düşüren brokrosiye teşekkür mektubu yazmanın dışında neymiş acente poliçe üretemiyormuş düşük komisyonla çalıştırılmak zorunda bırakılıyormuş. İstanbul acentelerinin sorunlarını dert edinmiş bizim STK larımız. Ya bizim gibi ilçelerde çalışan acenteler. ????

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.