Kurumsal Üye Şirketler

Künye

İmtiyaz Sahibi : Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.

Genel Yayın Yönetmeni > K. Can KANTAR
can@sigortamedia.com

Yazı işleri Müdürü > Filiz KANTAR
filiz@sigortamedia.com

Medya İletişim  >
haber@sigortamedia.com

Haber Müdürü >Alp SÜER
alp@sigortamedia.com

Editör > Nihal ORGAN
nihal@sigortamedia.com

                                                                                                          Muhabir >EDİP ÜÇOK
edip@sigortamedia.com

İnternet Yayınları > Yalçın Organ
yalcin@sigortamedia.com
Cihan Mutlu
cihan@sigortamedia.com

Hukuk
Elmadağ Hukuk Danışmanlık

Ticaret Sicil Bilgileri
Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.

Istanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü
Ticaret Sicil Numarası : 11981-5

Vergi Dairesi ve Numarası
Üsküdar Vergi Dairesi

Vergi Kimlik No
7700430690

adres-icon      ADRES: Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Cad. Barbaros Mah. Pınar Apt. 42/1 A Blok D:12 Koşuyolu/Üsküdar-İstanbul

telefon-icon    TELEFON: 0216 326 83 20

fax-icon    FAX: 0216 326 83 21

mail-icon    MAİL: info@sigortamedia.com

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.