Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. 1

  Mehmet Toker

  Serbest meslek olarak faaliyet gösterdiğim “Sigorta Eksperliği” mesleğimi işyerimi kapatarak durdurdum. Bir Allah ın kulu da arayıp, sayın üyemiz neden bıraktın, sıkıntın, derdin nedir, Dernek olarak, SEİK olarak, Oda olarak ne yapabiliriz veya anlatta geride kalanları bilgilendirelim haberleri olsun demedi. Aidat borcunu sordular ama ! Vergi dairesi hesabı kapatırken Oda’dan da borcu yoktur belgesi istedi.

  Üstelik işi kapattığım gün devletimden alacaklıydım, 2 yıldır o alacağı geri almak için uğraşıyorum. İşi kapattığım gün bankaya kredi borcum vardı.

  Herkese sadece sevgilerimi sunuyorum. Üzülerek, saygımı veremiyorum.

  Yanıt
 2. 2

  Mesut Cemil BOYNER

  Mehmet TOKER Eksperimize katılmamak mümkün değil ve acı ve rezalet bir durum ,,Bunun müsebbibi TOBB, SEİK ve HAZİNE Müşteşarlığıdır.. T O B B ve HAZİNE birlikte ve koro halinde Sigortacılığın bu ülkede gelişmesine ve ilerlemesine mükemmel bir şekilde engel olmuştur. Birincisi nedeni, Sigorta Eksperlerini tarafsız ve bağımsız olması gerekirken bünyesine alarak ,taraflı ve bağımlı olmasına yol açmıştır.
  İkinci neden ise yine acentaları bünyesine alarak bu sektöründe her geçen gün geriye gitmesine yol açmıştır..

  Biz Sigorta Eksperleri olarak SENDİKAMIZI 2015 yılında kurduk ve TOBB bünyesinden çıkmak için emin adımlarla eylemlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca bu emin adımları sürdürürken sigorta sektöründe yaşatılan ve belgelere dayalı bütün suiistimalleri hiç çekinmeden açıklıyoruz ve açıklamaya da devam edeceğiz…Eninde sonunda TOBB bünyesinden ya çıkacağız ya çıkacağız…Hocamız Dr AYBER’de bu yazıları için şükrarımızı sunuyoruz..
  Saygılarımla
  Mesut Cemil BOYNER
  Sigorta Eksperleri İşveren Sendikası
  Genel BAŞKAN

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.