30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

■ Mapfre Genel Sigorta…Kaskomda hasarımı


Tarih               : 2011-01-09
Adınız              : ERDİNÇ
Soyadınız         : HİLALOĞLU
e-mail Adresiniz : balaban27@hotmail.com
Poliçeniz          : 020020103920/15031047/MAPFRE – TRAMER KAZA İHBAR NO 2040702

Şikayet Detayı  :
11.12.2010 TARİHİNDE MEYDANA GELEN TRAMERDEN AÇILAN DOSYA NUMARASI İLE 2040702 ONAYLANAN ARACIMIZIN HASARI İLE İLGİLİ EXPER TARAFINDAN BAKILMIŞ ARAŞTIRMACIYA GÖNDERİLMİŞ VE BUNUN NETİCESİNDE HASARIMIZDAN FERAGATNAME İSTEN MİŞTİR.

TRAFİK SİGORTASINDAN ARACIMIZIN HASARININ GİDERİLMESİ İÇİN EXPER GELDİ ARAŞTIRMACI GELDİ SONRA DOSYANIN NETİCELENMESİ İÇİN BUNDAN SONRA ASKERİ BİRİMMİ GÖNDERİLECEK. TARAFIMIZA TELEFON AÇILIP FERAGATNAME İSTENİYOR. VE AÇIKLAMA YAPILMIYOR.BU DOSYAYI UZATMAK ŞİRKETİN HESABINA GELEBİLİR AMA BEN ARACIMI YAPTIRAMADIM BEKLEMEKTEDİR.

TRAFİK SİGORTA HASAR ÖDEMELERİNDE YASAL SÜRE VARDIR. VE BU SÜRE AŞILMIŞTIR.2918 NOLU KARAYOLLARI KANUNUNA AYKIRI BİR DURUM YOKTUR.GENEL SİGORTA GAZİANTEP ÇEVRESİNDE TRAFİK SİGORTA ADETLERİNDE HATIRI SAYILI RAKAMLARI MEVCUTTUR.

YUKARIDA BAHSETMİŞ OLDUĞUMUZ HASARIMIZIN TAZMİNAT ÖDEMESİ İLE İLGİLİ 26 GÜNDÜR BEKLEMEKTEYİZ.SİGORTA ŞİRKETİNDEN TALEBİMİZ BİZE EXTRA ÖDEME YAPMASI DEĞİL ? HASARIMIZIN KARŞILANMASIDIR.ŞAHSIM TABİKİ HUKUKİ YOLLARI SİZİN KADAR OLMASADA ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA BLİYORUM.MAHKEMELER SİGORTALI TARAFINDAN AÇILAN DAVALARDA SONUCUNU SİGORTALI TARAFINDA KARAR ÇIKMAKTADIR.

HASARIN TAZMİNİ KONUSUNDA YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM.
ERDİNÇ HİLALOĞLU

TRAMER KAZA İHBAR NO 2040702
GENEL SİGORTA POLİÇE 15031047

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER