5 Temmuz 2022, Salı
spot_img

■ZurichSigorta……KonutHasarımın

Adınız Soyadınız : Özlem S….
Tarih:07-11-2014
Mail adresiniz: s…@hotmail.com

Sigorta Şirketiniz ve Poliçe Numaranız: ZURICH SİGORTA

Şikayet Mesajınız: Duş kabinin altından gelen su banyo kapıma ve alt komşunun tavanına zarar verdiği için ZURICH SİGORTA ya başvurdum eksper bir tesisatcı- bilir kişi çağırıp fiyat olmamızı pazarlık yapmamızı istedi. Dedikleri gibi tesisatçı geldi sorunu görmek için duş kabinini söktü ve raporunu hazırladı ama sigorta bugün aradı yardımcı olamayacagız sigortanız karşılamıyor dedi. Ben de soruyorum Onlara kendi duş teknemin altını açıp ben mi çürüttüm, alt komşunun tavanına aksın diye ben mi tesisata fayansa hasar verdim, kendi kapımı ben mi şişirdim. Ayrıca benimle dalgamı geçiyorsunuz madem karşılamıyordu duşa kabini niye söktürdüünüz. Yağmurun altında tesisatcı-bilir kişilerden uygun fiyat almak için boşunamı gezdim ben, demirbaşları kapsamayacaksa neyi kapsayacak. Sizin siğortacılık anlayışınız bukadar işte.Kusura bakmayın ben hakkımı yedirtmem kimseye o size sunulan raporlardaki sorunların hepsi ya çözülecek ya çözülecek başka yolu yok bunun yada REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZMIŞ diyerek reklamınızı yapmaya devam edeceğim bilginize.

BURADAN SESLENİYORUM zurıch sigortayı TERCİH ETMEYİN DETAYLI BİLGİ İÇİN s…@hotmail.com DAN BANA ULAŞIN İTİNA İLE ZURICH SİGORTA HAKKIN DA SİZE DETAYLI BİLGİ VERİRİM (ZURICH SİGORTA imiş ben buna gülerim benim hakkımı gaspeden sigortadan sigortamı olur muş)

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumluluğunuz altındadır. Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğunun, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

  1. Merhaba,
    Konut poliçenizde demirbaşlar diye teminat var ise karşılanmalı bu hasar. aksi taktirde başvuracağınız en güzel ve sağlam yer. Sigorta Takim Komisyonu.. hakkınızı alacağınıza eminim. gemiş olsun saygılar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER