22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

10. Sigorta Haftası kutlamaları başlıyor

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) tarafından her yıl kutlanan Sigorta Haftası etkinlikleri başlıyor. TSB bu yıl 31 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında kutlanacak etkinlik için “Sigorta Buluşmaları” adı altında 3 farklı dijital toplantı düzenleyecek.

Sigortacılığın gelişimine ve bilinirliğine katkı sunmak amacıyla her sene Mayıs ayının son haftası kutlanan Sigorta Haftası geçen sene pandemi nedeniyle Ekim ayında düzenlenmişti. Pandeminin devam etmesi nedeniyle yine yüz yüze etkinliklerin olmayacağı öğrenildi.

TSB bu amaçla 10. Sigorta Haftası için “Sigorta Buluşmaları” adı altında 31 Mayıs, 2 Haziran ve 4 Haziran olmak üzere 3 farklı dijital etkinlik düzenleyecek. TSB’nin YouTube kanalından izlenecek etkinlikler eş zamanlı olarak Sigorta Ekranı’ndan da yayınlanacak.

Sigorta Haftası kapsamında; T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü desteği ile TSB ve diğer tüm paydaşlarca; çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Hafta boyunca sigorta bilincini ve farkındalığını artırmak üzere aktiviteler yapılmakta, sektörün sorunları gündeme getirilerek birlikte çözüm aranmakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER