6 Aralık 2021, Pazartesi
spot_img

6 bin TL ödüllü fotoğraf yarışması için son başvuru yarın!

TARSİM tarafından İFSAK’ın katkılarıyla düzenlenen “Tarım ve Tarımda Risk” konulu fotoğraf yarışmasına başvurular 31 Aralık’ta bitiyor.

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin (İFSAK) katkılarıyla düzenlediği “Tarım ve Tarımda Risk” konulu fotoğraf yarışmasına başvurular 31 Aralık’ta bitiyor.

Tarım ve tarımda risk konularını buluşturan ulusal düzeydeki ilk ve tek olduğu belirtilen Fotoğraf Yarışması’nın bu yıl 5’incisi düzenleniyor.

Fotoğraf Yarışması ile tarım faaliyetlerinin önemi vurgulanarak; bu faaliyetlerin kesintiye uğramasının olumsuz sonuçlar doğurabileceğine işaret ediliyor ve tarım sigortaları ile ilgili ülke genelindeki bilincin arttırılması amaçlanıyor.

TARSİM’in aynı zamanda fotoğraf sanatına da verdiği değerin bir göstergesi olan yarışma; Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açık olacak.

Yarışmanın birincisi 6 bin lira ödül alırken, ikinciye 5 bin, üçüncüye de 4 bin lira verilecek. Mansiyon olarak seçilecek dört fotoğrafın sahibi ise bin 500’er lira kazanacak.

Başvuruların 31 Aralık’ta sona ereceği yarışmaya ücretsiz katılım ve detaylı bilgi edinmek için tfsfonayliyarismalar.org ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER