5 Temmuz 2022, Salı
spot_img

ABank’tan kart çalınmasına karşı koruma

abankMüşteri memnuniyetine çok önem veren ABank, modern yaşam destek pazarının lider ismi İngiltere merkezli CPP ile yeni bir işbirliğine imza atarak  “Kart Koruma Planı” ürününü Axa Sigorta güvencesi ile ABank Bonus Card müşterilerine sundu. Böylece ABank Bonus Card müşterilerinin tüm kartları çalınma veya kaybolma riskine karşı teminat altına alınmış oldu.

Modern yaşam destek pazarının lider ismi CPP ve Türkiye’nin öncü bankalarından ABank, güçlerini birleştirerek Kart Koruma Planı ürününü Axa Sigorta güvencesi ile ABank Bonus Card müşterilerine sundu. ABank, Kart Koruma Planıile ABank Bonus Card müşterilerini, CPP’nin sunduğu sigorta ve asistans hizmetleri ile artık tam bir koruma altına alacak.

Kart Koruma Planı ürününü tercih eden ABank Bonus Card müşterilerine, çalınan veya kaybolan kredi kartının 7 gün 24 saat “tek bir numara” ile kapatılması hizmeti verilirken, yetkisiz kişilerce kullanımından doğabilecek zararın karşılanması konusunda da destek veriliyor. Bu hizmetler kapsamında kartla birlikte çalınan ya da kaybolan kişisel eşyaların yenilenmesi için “Mali Destek” ve seyahat sırasında kayıp, çalıntı nedeniyle oluşabilecek zararın karşılandığı “Seyahat Desteği” planları da yer alıyor.

ABank Bonus Card müşterileri, Kart Koruma Planın sayesinde cüzdanlarındaki tüm banka ve kurumlara ait kartların çalınma ve kaybolma riskine karşı güvence altına alınmakla kalmıyor, gasp ve kapkaç gibi durumlarda cep telefonu ve ziynet eşyaları da koruma altına alınıyor. Tüm bunlardan bağımsız olarak 7/24 limitsiz ve ücretsiz olarak sunulan acil medikal, çekici ve çilingir hizmetleri de ABank Bonus Card müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

ABank Genel Müdür Yardımcısı İzzet Metcan, CPP ile sağlanan işbirliği sayesinde, ABank Bonus Card müşterilerine“Kart Koruma Planı” ile yaşayacakları herhangi bir kayıp ve çalıntı durumunda yüksek hizmet kalitesi ile her türlü olumsuzluklarını giderecek çözümler sunduklarını belirtti. Metcan, “Böylece, ABank Bonus Card müşterilerimize dünyanın her noktasından ulaşabilecekleri tek bir numara ile 5 bin TL’ye kadar sigorta teminatı sunacağız” dedi.

CPP-logoABank Bonus Card müşterilerine ürün ve hizmetleri ile katma değer sağlayacak olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen CPP Türkiye Ülke Müdürü Dr. Selnur Güzel ise Türkiye’nin önde gelen, yenilikçi ve proaktifbir bankası olan ABank ile yapılan işbirliğinin kendileri için büyük önem taşıdığını dile getirdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER