‘Acenteler Zirvesi’ne sayılı günler kaldı

1
2

Acenteler, trafik sigortalarından, komisyon indirimlerine, acentelik sözleşmelerinden dijitalleşmeye kadar tüm konuları Trabzon’da gerçekleşecek 11’inci Sigorta Acenteler Zirvesi’nde masaya yatıracak.

Sigorta acenteleri 18-22 Mayıs tarihleri arasında 11’inci Sigorta Acenteler Zirvesi’nde Trabzon’da bir araya gelecekler. Türkiye’nin dört bir yanından katılımcıların hazır bulunacağı Zirve’de sorunlarını sektör yetkilileriyle paylaşacak.

trabzon 3

Zirvenin ilk ve ikinci günü Batum turu yapılacak. Bu tura katılmak isteyenler zirve öncesi program için daha evvelinden 18 veya 19 Mayıs’ta katılım sağlayacak. 20 Mayıs Cuma günü ise Sümela Manastırı ve Ayasofya Kilisesi ziyaret edilecek. 21 Mayıs’ta Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda 11’inci Sigorta Acenteler Zirvesi’nin açılışı yapılacak. Zirve’de “Sigorta Sektörünün 2016 Yılı Gündem Konuları ve Son Gelişmeler” isimli bir panel gerçekleşecek. Hazine Müsteşar Yardımcısı Dr. Ahmet Genç ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu panelist olarak zirvede hazır bulunacak.

trabzon 1

Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) Başkanı Hüseyin Kasap, Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Gökhan Karasu, Sigorta Tahkim Komisyonu Müdürü İbrahim Taşbaşı, Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Başkanı Murat Büyükçelebi ise konuşmacı olarak katılım sağlayacak.

Zirve’ye ev sahipliği yapacak olan Doğu Karadeniz Tüm Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı İbrahim Sertel yaptığı açıklamada, “Acenteler için zorlu bir süreç yaşıyoruz. Acentelerin sorunlarının çeşitli platformlarda tartışıldığını biliyoruz. 18-22 Mayıs tarihleri arasında 11’inci Sigorta Acenteler Zirvesi’nde çok daha geniş katılım ile acentelerin sorunlarını en üst makamların nezaretinde masaya ciddiyetle yatıracağız ve çözüm yollarını tartışacağız” dedi.

1 Yorum

  1. Sigorta acentesi gibi çalışan yazıcı arzuhalci bakkal lokantacı gibi hiç yetkisi olmayan acente gibi çalışanlara karşı geniş tedbirlerde masaya yatırılır inşallah indallah bunlardan biz acenteler vergi aidat peşindeyiz onlara ne maliye bakıyor nede diğer yetkililer.biz acentelere 2. bir iş yapmak dahi yasak saygılarımla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz