9 Ağustos 2022, Salı
spot_img

‘Acenteleri Zirvesi’ bu hafta Trabzon’da

14. Türkiye Sigorta Acenteleri Zirvesi 11-14 Temmuz tarihleri arasında Trabzon’da gerçekleşecek.

TTSO’nun desteğiyle TÜSİD’in organize ettiği 14. Türkiye Sigorta Acenteleri Zirvesi’nde ‘Acentenin bugünü, geleceği ve SDDK’ konulu panel düzenlenecek. Zirve, 11-14 Temmuz tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TTSO) desteği ile Tüm Sigorta Acenteleri Derneği (TÜSİD) organize ettiği 14. Türkiye Sigorta Acenteleri Zirvesi ’nde; ‘Acentenin bugünü, geleceği ve SDDK konulu panel’ düzenlenecek.

Zirveye Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Dr Ahmet Genç; Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürü Murat Kayacı; Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigorta Denetleme Kurulu Başkanı Mete Güler; TOBB Sigorta Acenteleri İcra Kurulu Başkanı Levent Korkut; TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez; Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Müdürü Murat Hakseven; Sigorta Tahkim Komisyonu Müdürü İbrahim Taşbaşı; HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu: Halk Sigorta Genel Müdürü Bülent Karan ve Fiba Emeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu katılacak.

TÜSİD Başkanı İbrahim Sertel, Zirveye sadece Karadeniz Bölgesi’nden değil bölgelerden acente ve sektör temsilcilerini davet ettiklerini belirterek; “Iğdır, Edirne ve Antalya olmak üzere yurdumuzun dört bir köşesinden misafirlerimiz olacak. Tüm Türkiye’yi kucaklıyoruz” dedi.

Trabzonlu acenteler ‘Sigortanızı acenteden yaptırın’ dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER