29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

Aegon’dan sigortacılıkta kariyer imkânı

Aegon, farklı yetenekleri kadrosuna almak üzere düzenlediği işe alım programıyla yeni mezun ve sektör çalışanlarına, hayat sigortacılığında kariyer fırsatı sunuyor.

Aegon tarafından 12 Mart’ta İzmir’de düzenlenecek işe alım programı Aegon Atölye’de, farklı deneyim, bilgi ve birikime sahip kişiler bir araya gelecek. Etkinliğe katılanlar oluşturdukları fokus gruplarla, sektörün önde gelen isimlerinin mentörlüğünde, verilen konu başlıklarında projeler üretirken oluşturacakları çalışma prototipleriyle ödül kazanma ve program boyunca sigortacılığın önde gelen isimleriyle tanışma şansına sahip olacaklar.

Yeni mezunlardan sektör uzmanlarına kadar herkes katılabilir

İyi bir kariyer başlangıcı yapmak isteyen üniversite son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar, hayat sigortacılığı alanında kariyer planlayanlar, profesyonel iş hayatındaki kariyerlerini bir adım ileri taşımak isteyen sektör uzmanları ile becerilerini geliştirmek isteyenlerin katılabileceği Aegon Atölye başvuruları forms.office.com linki üzerinden gerçekleşecek.

Birinci ekibe 9 bin TL ödül

Programa katılanlar, eğitim geçmişlerini ve yeteneklerini hayalleriyle birleştirerek uluslararası bir sigorta şirketinde kariyer yapma fırsatının yanında becerilerini geliştirme ve profesyonel networklerini büyütme imkânı bulacak. Programda sunulacak projelerin arasında yapılan değerlendirmenin ardından birinci olan ekip 9 bin TL, ikinci olan ekip ise 6 bin TL para ödülü kazanacak. Aegon Atölye’de yer alan herkese katılım sertifikası da verilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER