Aegondirekt’ten Kredi Hayat Sigortası avantajı

0
7

Aegondirekt, Bayram Kredisi kullanacaklara, Kredi Hayat Sigortası poliçelerini avantajlı fiyatlara yaptırabilme imkânı sağlıyor. Aegondirekt, Hayat Sigortası poliçelerinde bankalara oranla yüzde 40’a varan indirim sağlayan Aegondirekt; ayrıca firma, kredi alan veya almayı düşünenlere hem 0850 222 34 66 numaralı Çağrı Merkezi hem de blog sayfası aracılığıyla asistanlık hizmeti de veriyor.

Bankaların bayrama özel kredi kampanyalarından yararlanmak isteyen tüketicilerin karşısına önemli bir masraf kalemi olarak “Kredi Hayat Sigortası Poliçesi” çıkıyor. Müşterilerine olayın kolayını sunan Aegondirekt, Bayram Kredisi kullanacaklara, Kredi Hayat Sigortası poliçelerini, ortalama yüzde 40’a varan indirimli fiyatlara yaptırma fırsatı sunuyor.  www.aegondirekt.com.tr adresini ziyaret edenler, kendilerine özel olarak oluşturulan Kredi Hayat Sigortası tekliflerini sadece 1 dakikada hesaplı ve pratik yoldan alabiliyor. Böylece tüketiciler, kredi masraflarının bir kısmını Aegondirekt avantajıyla kapatıyor.

Aegondirekt Blog, kredi kullanacaklara rehber olmaya devam ediyor

Kredi araştırması yapanlar Aegondirekt Blog sayesinde akıllarına takılan pek çok soruya yanıt bulabiliyor. Özellikle 30 günlük cayma hakkı konusundaki detayları ve yasal haklarını öğrenmek isteyen binlerce ziyaretçi her hafta blog.aegondirekt.com.tr’nin güncel içeriklerini takip ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz