23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

Afyonkarahisar’da sigorta sektörü iftarda buluştu

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 24’üncü Meslek Komitesi, Afyonkarahisar’daki sigorta acentelerini Budan Termal Otel’deki iftarda bir araya getirdi.

afyon atso

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 24’üncü Meslek Komitesi, Budan Termal Otel’de iftar düzenledi. İftara ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Meclis Üyeleri Şükrü Bızıkçı ve Ahmet Beşkardeş’in yanı sıra Axa Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Murat Can, HDI Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Haldun Atalay, Türk Nippon Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Evren Gürçkaya, Bereket Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Şahal Aksoy, Sompo Japan Sigorta Temsilcisi Onur Güney, Neova Sigorta Temsilcisi Özkan Akın, Serda Sigorta Temsilcisi Serkan Yaman katıldı.

Birlik-beraberlik vurgusu

İftarda bir konuşma yapan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “Sigortacılar Meslek Komitesi, Ticaret ve Sanayi Odamız’ın en aktif ve çalışkan komitesidir. Bu organizasyon dolayısıyla onlara ayrıca teşekkür ediyorum. Bizleri davet ettikleri için büyük onur duyduk” dedi.

ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker de birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Türker, “Bu birlik ve beraberlik, her zaman desteklediğimiz birliktelikler. Seçimlerde iki grup olmasına  rağmen arkadaşlarımız centilmence yarıştı. Biz de herkese eşit mesafede olduk. Eşit mesafede duruşumuzu da devam ettiriyoruz. Biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu tür etkinliklerde üzerimize düşen her neyse her zaman yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

“Güzel işler yapacağız”

ATSO Meclis Üyesi Şükrü Bızıkçı, “Davetimizi kırmayıp gelen meslektaşlarımıza, ATSO Meclis Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’ye, ATSO Yönetm Kurulu Sayman Üyemiz Sayın Muammer Türker’e, sigorta bölge müdürlerine teşekkür ediyorum” dedi. ATSO 24’üncü Meslek Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman da bundan sonra daha güzel işlere imza atılacağını belirtti.

İftar, plaket ve hediye takdiminin ardından sona erdi.

ATSO 24’üncü Meslek Komitesi ayrıca, Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin Meslek Yüksek Okulu’nda da Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri ile sigorta sektörü temsilcilerini bir araya getirdi. Öğrenciler, etkinlikte sektör hakkında bilgi edinme fırsatı buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER