23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

AgeSA’dan “iyi ki” dedirtecek kampanya

AgeSA, yeni yıldan önce müşterilerine fırsatlarla dolu bir kampanya sunuyor. BES sahiplerinin yalnızca gelecekte değil bugün de kazanmaları için harekete geçen AgeSA, yıl sonuna kadar BES planına yapılan toplu para yatırımlarına sürpriz hediyeler verecek.

AgeSA, 31 Aralık 2021’e kadar geçerli olacak Toplu Ödeme Kampanyası ile müşterilerine yeni yıl öncesi “iyi ki” diyecekleri fırsatlar sunacak. BES planına toplu para yatıran müşteriler birikimlerini artırırken katılacakları çekilişle onlarca hediye fırsatından birini kazanma şansı elde edecek. Yapacakları yatırımla, devlet katkısından en üst düzeyde faydalanabilecek müşterilerin, çekilişe katılmak için 31 Aralık tarihine kadar Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’ne 10 bin TL ve üzeri toplu ödeme yapması yeterli. 

Her 10 bin TL’lik ödemeye bir çekiliş hakkı

Her 10 bin TL’lik ödemenin bir katılım hakkı elde edeceği çekilişte 1 kişi MacBook Pro (13”-512GB Space Grey), 3 kişi iPhone 13 (256 GB – Midnight), 5 kişi Xbox Series X Oyun Konsolu (Siyah) ve 100 kişi ise 1.000 TL değerinde Bi’dolu Dijital Çek kazanma fırsatı yakalayacak. Müşteriler daha fazla toplu para ödemesi yaparak kazanma şansını artırabilecek. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER