23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

Ahmet Yaşar ile Kefalet Sigortası Özel

Sigorta Ekranı’nda canlı yayınlarımız devam ediyor. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ile Kefalet Sigortalarını ve bu alandaki yeni düzenlemeleri konuşuyoruz.

Krediye ulaşamayan şirketler kefalet sigortası yaptırıyor. Kefalet sigortası teminat mektubu yerine geçiyor. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ile finansal sigortaları ve yapılan düzenlemelerin sigorta sektörüne etkilerini konuşuyoruz.

Sigorta Ekranı’nda canlı yayınlarımız devam ediyor. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ile Kefalet Sigortalarını ve bu alandaki yeni düzenlemeleri konuşuyoruz. Kefalet Sigortası / senetleri nedir? Nerelerde kullanılır? Türkiye’de bu pazar ne kadar büyüklükte? Acentelerin müşteri portföyünüzü büyütebilir mi? Kefalet yanında diğer Finansal sigorta ürünleri nelerdir? Kefalet senetlerinin /sigortalarının Dünyadaki kullanımı nasıl? Sektörde düzenlemeye neden ihtiyaç duyuldu? 3 Ocak’ta yapılan düzenleme beraberinde neyi sağladı? Elektronik ihalelerin önü açıldı mı? Kamu ihalelerinde de elektronik teminat senedi verilebilir mi?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası için 13 Ocak Perşembe günü saat 10:00’da Sigorta Ekranı’nda buluşalım. YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER