29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

Aksigorta ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nin ikinci dönemine başlıyor

Aksigorta, sektörün gelişimini desteklemek ve daha ileriye taşımak üzere geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’ eğitim projesinin ikinci dönemine başlıyor. Sadece Aksigortalı acenteleri değil, sektörün tüm paydaşlarını kapsayan eğitim projesi, sigortacılık sektörüne girecek üniversite öğrencilerinin de gelişimine destek olacak.

Aksigorta, geçtiğimiz yıl başlattığı ve sektörün gelişimine katma değer sunan ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nin ikincisini düzenliyor. Bilgi Üniversitesi iş birliğiyle yapılan eğitim projesiyle Aksigorta, tüm sektör paydaşlarının geleceğine ve gelişimine katkı sunmayı amaçlıyor. Sektörün var olan başarı çıtasını çok daha yüksek bir seviyeye çıkarmayı hedefleyen Aksigorta, yalnızca kendi acentelerinin değil, sektörün tüm paydaşlarını ve kariyerini sigortacılık sektöründe inşa edecek olan üniversite öğrencilerini ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’ne davet ediyor.

Eğitimler sektörün gelişimine destek olacak

Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, sigorta sektörünün gelişimini sorumluluk bilinciyle desteklediklerini belirterek “Aksigorta olarak, Türkiye’deki sigorta sektörünün önde gelen oyuncularından birisiyiz. Sigorta sektörünün gelişimi konusunda biz ve bizim gibi sektör yapıtaşlarının sorumluluğu bir hayli fazla. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz her yeni hizmet ve uygulamada değerli acentelerimize eğitim desteğinde bulunduk. Bambaşka Sigortacılık Akademisi ile bu eğitimleri genişleterek, tüm sektör paydaşlarının faydalanacağı kapsamlı bir eğitim programını hayata geçirdik. Geçtiğimiz yıl 9 bine yakın katılımcıya 20’ye yakın eğitim verdik. Gösterilen bu yoğun ilgi bizleri oldukça mutlu etti. Bilgi Üniversitesi iş birliği ile başlatmış olduğumuz Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nde bu yıl da pek çok ürün, alanında uzman akademisyenler tarafından sektörümüzdeki tüm acentelere ve sektöre adım atmaya hazırlanan üniversite öğrencilerimize sunulacak. İnanıyorum ki, bu eğitimler sektörün gelişimine katma değer sağlayacak.’’ dedi.

Tüm katılımcılara ücretsiz eğitim

6 aylık bir eğitim takvimi içeren ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’, sağlık sigortaları, yangın, nakliyat, alacak ve siber gibi pek çok ürünün yanı sıra risk mühendisliği, vergi hukuku, dijital pazarlama, yeni dünyada satış teknikleri ve uzaktan satışta müşteri ilişkileri gibi oldukça geniş bir perspektifte eğitim programı sunuyor. Alanında uzman akademisyenler tarafından katılımcılara ücretsiz eğitim fırsatı da sunan program sonunda katılımcılara sertifika da verilecek.

www.aksigorta.com.tr/bambaska-sigortacilik-akademisi web sitesi üzerinden Bambaşka Sigortacılık Akademisi programının detayları incelenip eğitimlere kayıt olunabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER