2 Temmuz 2022, Cumartesi
spot_img

Aksigorta, sigortacılık hizmetlerini mobile taşıdı

mobil aksigorta.com.trMüşteri odaklı hizmet anlayışı ile son dönemde dijital alanda çalışmalarına hız kazandıran Aksigorta, yenilediği online yüzü www.aksigorta.com.tr’yi mobile taşıdı.

Dijital dünyadaki varlığına ve dijital kanallarına büyük önem veren Aksigorta, yepyeni özelliklerle geliştirdiği www.aksigorta.com.tr’yi mobile uyumlu hale getirdi.

Akıllı telefonları aracılığı ile Aksigorta.com.tr’ye giren herkes otomatik olarak mobil siteye yönlendirilecekler ve mobile özel yeni tasarımla karşılaşacaklar. Kullanıcılar, araç sigortalarından konut sigortalarına, işyeri sigortalarından sağlık sigortalarına kadar tüm ürünler hakkında kolayca bilgi alabilecekler, “Sizi Arayalım” bölümüne tıklayarak istedikleri ürün ile ilgili teklif isteyebilecekler. En yakın acente, anlaşmalı servis ve sağlık kuruluşlarının bilgisine de tek dokunuşla kolayca ulaşabilecek ve e-posta gönderebilecek kullanıcılar, hasar anında ne yapılması gerektiğinden, dosya görüntülemeye, gerekli belgelerden ek hizmetlere kadar kolayca bilgi edinebilecekler.

Müşterilerin artık bilgiye anında ve bulunduğu yerden ulaşma isteğinde olduğunu belirten Aksigorta Pazarlama Direktörü Gürsal Gürarda, “Müşterilerimiz, artan sıklıkta sigorta ihtiyaçları hakkında araştırma yapmak, sigorta şirketleriyle iletişime geçmek ve ürün satın almak için hem interneti hem de mobil araçları kullanıyorlar. Bu nedenle ihtiyacın doğduğu noktada bireysel kullanıcılara doğru bilgiyi ve kaliteli hizmeti sunmak bir zorunluluk halini alıyor. Biz de bu yaklaşımın önemli bir adımı olarak müşterilerimize daha da yakınlaşmak, onları satış kanallarımızla yakınlaştırmak, bilgiye ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla sigortacılık hizmetlerimizi mobile taşıdık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER