25 Ocak 2022, Salı
spot_img

MERCEDES’E ÖZEL KASKO

Aksigorta ile Mercedes-Benz müşterilerine özel finansman ve kasko hizmeti sunan Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, markaya özel kasko ürünü için iş birliği yaptı.

Aksigorta ile Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in iş birliği kararı ile Aksigorta, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in markaya özel kasko ürünü Mercedes-Benz Kasko’yu müşterilerine sunmaya başladı.

Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, portföylerini müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirmeye devam ettiklerini ve marka kaskoda pazar lideri olduklarını belirterek “Mevcut kasko içeriğimizi, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Bu anlamda otomotiv sektörünün önde gelen markalarından Mercedes-Benz ile bir iş birliği hayata geçirerek Türkiye’de Mercedes-Benz araçlarına özel olarak Marka kasko ürünü geliştirdik. Gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile müşterilerimize Mercedes-Benz araçlarının orijinal parça ve servis avantajı ile hizmet sunacağız.” dedi.

Yüzde 100 orijinal parça garantisi ve hızlı onarım

Marka kasko sigortalarının müşteriler için pek çok avantajı olduğunu söyleyen Tezbaşaran, anlaşmalı marka aracının hasar onarımı işlemlerinde yüzde 100 orijinal parça ve parça garantisi ile anlaşmalı servislerde yapılan hasar işlemlerinde herhangi bir evrakla uğraşmadan hızlı onarım ve işlem kolaylığı sağladıklarını belirtti.

Müşteri ihtiyaçlarına odaklandık

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Genel Müdürü Stefan Karrenbauer, markalı sigorta ürünlerinin, Mercedes-Benz marka araçları için müşterilerin sigorta ihtiyaçlarına doğru şekilde odaklanarak hem memnuniyet sağlayan hem de grup karlılığına büyük katkı yaratan bir iş kolu olduğunu belirterek “Mercedes-Benz Finansal Hizmetler çatısı altında faaliyet gösteren finansman ve leasing şirketlerimizle beraber Aksigorta ile iş ortaklığı yaparak her iki şirketin de markalı kasko tecrübelerini ve gücünü birleştirip Mercedes-Benz müşterilerimizi markalı kasko ürünlerinin avantajları ile buluşturmak ve portföyümüzü büyütmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Bugünün ve geleceğin iş modelinin dijitalleşme olacağını ve kurdukları IT iş birliğinin bu alanda kendilerini destekleyeceğine inandıklarını ifade eden Karrenbauer, Aksigorta’nın acente ve müşteri memnuniyeti açısından markalı kasko alanında tercih edilen bir marka olmasının karar mekanizmalarında etkili olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER