30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Aksigorta’dan “4-4’lük Sağlık Paketi”

15072014aAksigorta, hayatı tehdit eden ani bir hastalık, kaza veya yaralanma durumunda, yatarak veya ayakta tüm yurtiçi hastane ve sağlık kurumlarındaki acil tedavi masraflarını karşılayan 4-4’lük Sağlık Paketi’ne üç yeni hizmet ekledi. Bu yeni hizmetler ile ayakta tedaviden ameliyata, yoğun bakımdan ücretsiz ambulans hizmetine kadar hayati tehlike taşıyan birçok durum için sağlık hizmeti sunuyor.

4-4’lük Sağlık Paketi ile Acil Tıbbi Danışmanlık Hizmeti, Acil Ambulans Hizmeti, Avantajlı Diş Paketi, Anlaşmalı Sağlık Kurumları’nda indirim, diyetisyen ve check-up hizmeti, grip aşısı gibi birçok özel avantaja sahip olmak mümkün.

Poliçe sahipleri, sağlık sorunları ile ilgili merak ettikleri konularla ilgili 444 27 27’yi arayarak 7 gün 24 saat bilgi alabiliyorlar. Yine 7 gün 24 saat hizmet veren Acil Ambulans Hizmeti ise acil durumlarda kara ambulansı ile en yakın sağlık kuruluşuna ücretsiz ulaşımı sağlıyor.

Doktor değerlendirmesi, 18 parametreyi kapsayan tam kan sayımı, tam idrar tahlili, sedimantasyon, açlık kan şekeri ve total kolesterol sayımlarını içine alan yılda bir kez yapılabilecek check-up; grip aşısı, diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği ve tek diş röntgen filmini içine alan Avantajlı Diş Paketi ile ilk seansın ücretsiz ya da indirimli olduğu Diyetisyen Paketi, 4-4’lük Sağlık Paketi’nin sunduğu çok özel avantajlar arasında yer alıyor.

Ürün, 4-4’lük Sağlık Paketi kapsamına girmeyen sağlık problemleri için de 800’e yakın anlaşmalı sağlık kurumunda indirim olanağı sunuyor. Aile bireylerine % 10 aile indirimi de sağlayan 4-4’lük Sağlık Paketi, sigortalıların aileleriyle birlikte geleceğe güvenle bakmalarını sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER