29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

Aksigorta acentelerine bayram hediyesi

Acentelerinin Ramazan Bayramı’nı ve 1 Mayıs Emek ve İşçi Bayramı’nı kutlayan Aksigorta, acenteleri ve acente çalışanlarından oluşan yaklaşık 15 bin kişiye belirli marketlerde kullanabilecekleri alışveriş çeki hediye etti.

Aksigorta, evlerinden çalışmayı sürdüren acentelerini yaptığı sürprizlerle destekliyor. Sigorta emekçilerinin 1 Mayıs Emek ve İşçi Bayramı’nı kutlayan Aksigorta, acenteleri ve acente çalışanlarından oluşan yaklaşık 15 bin kişinin hayatına dokunabilmek için belirli marketlerde kullanabilecekleri alışveriş çeki hediye etti.

Sektörün başarısında acentelerimizin rolü büyük

Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, acenteleri için her fırsatta destekte bulunduklarını belirterek “Gerek pandemi gerekse ekonomik şartlar nedeniyle oldukça zorlayıcı geçen bu günlerde, acentelerimizin onların yanında olduğumuzu bilmesi bizim için büyük önem taşıyor. Sigortacılık sektörünün bu denli başarılı olmasının arkasındaki güç en zorlu şartlarda dahi özveriyle çalışmalarını sürdüren acentelerimizdir. Sigorta emekçilerimizin Ramazan Bayramı’na denk gelen 1 Mayıs Emek ve İşçi Bayramı’nı kutlayarak acentelerimiz ve acente çalışanlarımızdan oluşan yaklaşık 15 bin kişiye 250 TL değerinde alışveriş çeki hediye ettik. Umarım bu zorlu günler geride kalacak ve yeniden acentelerimizle bir araya geleceğiz’’ dedi.

1 Yorum

  1. Çok teşekkürler AKSigorta gücünüz her dağim yanımızda pandemide de bizlere desteklerinizi esirgemediniz bayramlarda .eksik olmayın var olun sağ olun inşallah

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER