20 Ocak 2021, Çarşamba

Aksigorta’dan gençlere A’dan Z’ye dijital deneyim

Aksigorta dijital çağa yön verecek gençlerle bir araya geliyor. Startı 14 Eylül’de verilen ‘Aksigorta Nextplore’ eğitim programı kapsamında genç yeteneklere baştan uca dijital bir deneyim sunulacak.

SİGORTAMEDYA ÖZEL

Aksigorta, iş hayatına atılacak yetenekli ve başarılı gençleri kazanabilmek için yeni bir program başlattı. Toptalent Top 100 ödüllü yetenek programı ‘Aksigorta Nextplore’ın startı 14 Eylül’de verildi. Program kapsamında bu yıl genç yeteneklere baştan uca dijital bir deneyim sunulacak.

Program 6 ay sürecek

Aksigorta, şirketin genç yetenek havuzunu “Management Trainee” programıyla destekliyor. Başvuruları her yıl yaz aylarında başlatılan MT programı bu yıl da Eylül ayında gerçekleşiyor. ‘Aksigorta Nextplore’ın 6 ay sürecek. Eğitim programı 6 modülden oluşuyor. Kariyer basamaklarında ilk adımlarını atmaya hazırlanan gençler, eğitim programı sayesinde sigortacılığı derinlemesine öğrenecek, gelişim eğitimleriyle iş hayatına hazırlanacak. Eğitimleri tamamlayan gençler Aksigorta’ya ve fonksiyonlarına en iyi katkıyı yapacakları rollerde görevlendiriliyor.

Hikayesini gençlerle paylaştı

Aksigorta, genç yetenekleri sektöre kazandırmak için hayata geçirdiği eğitim programlarının yanı sıra üniversitelerde öğrencilerle de bir araya geliyor. Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen; Cumartesi günü 3İK tarafından düzenlenen ‘Liderler hikayeleri ile geleceği aydınlatıyor” sloganı ile düzenlenen CEO Stories Summit 2020 etkiliğinin de konuğu oldu ve canlı yayına katılan gençlerin sorularını yanıtladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam -

SON EKLENEN HABERLER