30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Allianz acenteleri emin adımlarla güçlü yarınlara yol alıyor

AllianzAcentelerAntalyaAllianz Acenteleri “Emin Adımlarla Güçlü Yarınlara” temasıyla düzenlenen toplantı için Antalya’da bir araya geldi.

Allianz AcenteleriAntalya, Belek’teki doğal güzelliklerle çevrili, Akdeniz’in pırıl pırıl sularıyla buluşan Cornelia Diamond Resort & SpaOtel’de bir araya geldi. “Emin Adımlarla Güçlü Yarınlara” sloganından  yola çıkarak kurgulanan toplantıya 385 acentenin yanı sıra 88 Allianz Türkiye çalışanı katıldı. Allianz Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes ve Allianz Türkiye CEO’su Solmaz Altın’ın yanı sıra üst yönetimden yetkililerin de katıldığı buluşmada, Allianz çalışanları ve acentelerbirlikte zaman geçirme fırsatı da yakaladı.

Gelecek planları aktarıldı

İlk gün yapılan toplantılarda, Allianz yöneticileri önceki dönemin değerlendirilmesini yaptı ve gelecek döneme ait planları paylaştı ve Acentelerden gelen soruları cevapladı.

Toplantı için daha önceden planlanan Gala Parti ve Konsept Parti gibi eğlenceye yönelik etkinlikler Soma’da meydana gelen ve ülkemizi yasa boğan maden faciası nedeniyle iptal edildi. Ancak kişisel gelişim, eğitim amaçlı konferanslar ve spor etkinliklerine devam edildi.

İlk gün toplantının ardından Akbank Oda Orkestrası Şefi ve Ulusal Gençlik Senfoni Orkestrası UGSO’nun kurucusu Cem Mansur’un yaptığı “Liderlik ve Ekip Yönetimi”başlıklı konuşması acentelerden büyük ilgi gördü. Mansur’dan sonra sahneyi ünlü karikatürist Selçuk Erdem devraldı ve “Yaratıcılık ve Karikatür” başlığını taşıyan bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından acenteler, makyaj kursu, basketbol, futbol, masa tenisi, bowling, golf ve tavla turnuvaları gibi aktiviteler eşliğinde zaman geçirme şansına sahip oldu.

Etkinlikler ve ödüllerle dolu bir buluşma

Ertesi gün, Euler Hermes toplantısıyla start aldı. Allianz Acente buluşması, aynı zamanda bazı etkinliklere de sahne oldu. Türkiye’nin en ünlü nefes koçlarından Reyhan Elmasri tarafından verilen “Nefes Teknikleri ile İletişim ve Motivasyon” workshop çalışmasına katılan acenteler, bunun ardından mutfak atölyesinden “Sağlıklı Beslenme Reçeteleri” de öğrendi. Günün bir diğer etkinliği ise Rakı uzmanı ve Rakı Ansiklopedisi’nin de yazarlarından Erdir Zat ile yapılan sohbet ve tadım aktivitisi oldu.

Aynı günün akşamında 2013 yılının başarılı acenteleri ve uzun yıllardır Allianz’a hizmet veren acenteler ödüllerini Allianz yöneticilerinin ellerinden aldılar. Ayrıca son gün yapılan çekilişle, 12 farklı bölge müdürlüğümüze bağlı yüksek performanslı 12 acentemiz Allianz Münih gezisine gitmeye hak  kazandı. Kazanan şanslı acenteler, Münih’e gidecek ve Allianz Arena’da  bir Bayern Münih maçı izleyecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER