Allianz, futbol tutkunu iki genç arıyor!

0
9

Allianz, Türkiye’nin de dahil olduğu 5. Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’na iki futbol tutkunu genç gönderecek. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler Allianz Türkiye Facebook sayfasındaki yarışmada şans arıyor.

Allianz, spora ve gençlere olan desteğini sürdürüyor. Allianz Arena ve FC Bayern Münih sponsorluklarıyla futbola önemli yatırımlarda bulunan Allianz, Türkiye’nin de dahil olduğu dünyanın birçok ülkesinden gençleri bu yıl da Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’nda buluşturmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz senelerde Allianz Türkiye adına ülkemizden de toplam 12 gencimizin katıldığı, bu yıl beşincisi düzenlenen “Allianz Gençler Münih Futbol Kampı”na katılmak için Allianz Türkiye’nin Facebook sayfasında yarışma başlatıldı. Yarışma sonucunda kampa katılma hakkı kazanan futbol tutkunu iki genci altı günlük fantastik bir futbol macerası bekliyor olacak. Katılımcılar, FC Bayern Münih’in antrenman sahasında ve FC Bayern Münih gençler takımının resmi antrenörleri ile birlikte yapılacak futbol eğitimini alma, takımın yıldız oyuncuları ile tanışma, Allianz Arena’da maç seyretme, stadyum arkasını ziyaret etme ve Münih şehrini gezme gibi hayatlarında bir kez yaşayabilecekleri unutulmayacak deneyimlere erişecek.

Başvurular 13 Mayıs’ta sona erecek

Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’na katılma şansı elde etmek için, Allianz Türkiye’nin Facebook sayfasındaki uygulama yardımıyla futbol yeteneğini gösteren bir video paylaşarak, düzenlenen yarışmaya katılmak gerekiyor. Yalnız 14-16 yaşları arasındaki gençlerin katılabileceği, 13 Mayıs 2016 tarihine kadar sürecek olan iki aşamalı bu yarışmanın jüriliğini ise efsane futbolcu Metin Tekin ve ünlü spor spikeri Okay Karacan üstleniyor. Tüm etaplarını tamamlayanlar arasından seçilecek iki şanslı genç, 25-30 Ağustos’ta Münih’te düzenlenecek Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’na katılma hakkı kazanacak. Yarışmayla ilgili tüm katılım ve kullanım koşulları bilgilerine detaylı olarak apps.facebook.com/allianzgmfk ya da www.allianzgmfk.com adresinden ulaşılabilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz