4 Temmuz 2022, Pazartesi
spot_img

Allianz Prestij Club üyesi acentelerinden “Yeryüzü Cenneti”ne yolculuk

Allianz Prestij Club üyesi acenteleri, 16 – 27 Haziran 2014 tarihleri arasında iki ayrı grup olarak düzenlenen “Acenteler Yurt Dışı Seyahati” kapsamında bu yıl, Karayipler’in en büyük adası Küba’nın nostaljik başkenti Havana’yı ziyaret etti.

Kuba Gezisi

Allianz Prestij Club üyesi acentelerinin motivasyonunu artırmak ve Allianz Ailesi bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlenen yurt dışı seyahatinin son adresi Karayipler oldu. Karayipler’in en büyük adası Küba’nın başkenti Havana’da bir araya gelen Allianz Prestij Club üyesi acentelerine, Allianz Türkiye CEO’su Solmaz Altın, Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, Allianz Yaşam ve Emeklilik Genel Müdürü Taylan Türkölmez ile Allianz Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Volker Stüven eşlik etti.

Doğal güzelliğinin yanı sıra kültürel ve tarihsel geçmişiyle de dünyanın mutlaka ziyaret edilmesi gereken bölgelerinden olan Havana’da acenteler, birçok tarihsel yapıyı da görme şansı yakaladı. Devrim Meydanı, Capitolio, Plaza De Armas, El Templete, Castillo de la Real Fuerza, Palacio de los Capitanes Generales gibi önemli simgelerin ve yapıların ziyaret edildiği Havana gezisinde acenteler, Küba geleneksel müziği ve yemekleri eşliğinde eğlenme fırsatı elde etti. Özellikle dünyaca ünlü “Puro Fabrikası” ve eski köle kasabasına yoğun ilgi gösteren acenteler, eski Amerikan arabalarıyla yaptıkları yolculukta hoş bir nostalji yaşadı.

20 kilometre uzunluğunda beyaz kumdan oluşan plajlarıyla Karayipler’in en güzel tatil bölgelerinden biri olan Varadero’da deniz-güneş-kum üçlüsünün de tadını çıkaran acenteler, Latin kültürünün yanı sıra Kızılderililer ile Afrika’dan getirilen kölelerin iç içe geçmiş kültürlerini de yakından tanıdı. Latin müziği ve dansları eşliğinde el yapımı puroların ve tropikal içeceklerin de keyfini çıkaran acenteler, hem birbirleri hem de Allianz yöneticileriyle birlikteliklerini güçlendirme şansı elde etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER