3 Temmuz 2022, Pazar
spot_img

Allianz’ın “Kaptan Acenteler”i Bodrum’un tadını çıkardı

11072014aAllianz’ın Kaptan Acenteler için “Kaptanlarımızın Rotası Belli” sloganından yola çıkarak oluşturulan gezisinde, 100’e yakın kaptan acente bir araya geldi.

Allianz Türkiye, Hayat ve Emeklilik ürünlerinin satışında uzmanlaşmış kadrosundan oluşturulan “Kaptan Acenteleri”nin son rotası Bodrum oldu. Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Akyarlar’da düzenlenen ve “Kaptanlarımızın Rotası Belli” sloganından yola çıkılarak kurgulanan geziye, 100’e yakın acente katıldı.

Doğal güzelliklerle çevrili ve mavi tonların hakim olduğu Kefaluka Resort Otel’de konaklayan acenteler, bu buluşmada dinlenme ve birlikte eğlenme fırsatı yakalarken, aynı zamanda geçtiğimiz dönemi değerlendirme ve gelecek dönem planlarını dinleme şansını da elde etti. Allianz Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Volker Stuven ve Grup Başkanı Barış Yılmaz’ın da katıldığı organizasyonun 2’inci gününün toplantı kısmında yöneticiler, gelecek dönemle ilgili hedef ve stratejileri acentelere aktardı.

Bu keyifli buluşmanın ikinci gününün öğleden sonra konuğu ise yelken sporcusu Tolga Pamir oldu. Asıl mesleği reklamcılık olduğu halde küçük bir tekneyle Atlantik Okyanusu’nu tek başına geçen ilk Türk Pamir, buradaki deneyimlerini acentelerle paylaştı. Aynı gece düzenlenen gala yemeğinde ise bu dönem içinde gösterdiği başarılar neticesinde acentelere “Performans Ödülüleri” takdim edildi. Sonrasında ise Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Yonca Lodi’nin performansı ile eğlendiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER