1 Temmuz 2022, Cuma
spot_img

Anadolu Hayat Emeklilik 24. kuruluş yıldönümünü kutladı

AHEAnadolu Hayat Emeklilik 24. kuruluş yıldönümünü düzenlediği piknik ile kutladı. Çalışanların aileleri ile katıldığı piknikte, 15, 20 ve 25 yılını dolduranlara hizmet hatıraları verildi.

Bireysel emeklilik sektörünün öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, çalışanlarını İstanbul’da bir piknik organizasyonunda buluşturdu. Düzenlenen piknikte, hem Anadolu Hayat Emeklilik’in 24. kuruluş yıldönümü kutlandı hem de çeşitli görevlerde 15, 20 ve 25 yılını tamamlayan çalışanlar, hizmet hatıralarını Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu’nun elinden aldı.

Mete Uğurlu, etkinlikte yaptığı konuşmada tüm çalışanlara yıl boyunca gösterdikleri yüksek performans ve özveriyle Anadolu Hayat Emeklilik’i başarıya taşıdıkları için teşekkür etti.

11062014a

Geleneksel hale gelen bu organizasyonun Anadolu Hayat Emeklilik için öneminden bahseden Mete Uğurlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Her geçen yıl başarılarımıza yenilerini ekliyoruz. Capital Dergisi’nin yaptığı araştırmada 2 yıldır üst üste en beğenilen bireysel emeklilik şirketi seçildik. Bu sene Fortune Türkiye Dergisi’nin yaptığı araştırmada da en beğenilen bireysel emeklilik şirketiyiz. Bireysel Emeklilik Sistemini büyük bir inanç ve güvenle anlatmaya devam edeceğiz ve sektördeki öncü konumumuzu sürdürerek daha nice güzel kutlamalarda bir araya geleceğiz. Bu başarıda en büyük pay sahibi olan çalışanlarımıza bir defa daha teşekkür etmek istiyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER