18 Eylül 2021, Cumartesi
spot_img

Anadolu Sigorta ‘Oto Servis Hizmeti’ni ayağınıza getiriyor

Anadolu Sigorta, “Ayağınıza Geliyoruz” sloganıyla sigortalılarının hayatını kolaylaştıran yenilikçi bir uygulama daha sunmaya başladı.

Sigortalılarının hayatını kolaylaştıran yenilikçi hizmetler sunan Anadolu Sigorta, “Kapıdan Oto Servis” uygulamasıyla hasarlı durumdaki araçların İstanbul il sınırları içerisinde istenilen adresten vale ile servise götürülmesini sağlıyor. Anadolu Sigorta’nın önerdiği servislerde hasarı onarılan araçlar, sahiplerine yine diledikleri adreste ücretsiz olarak teslim ediliyor. Sigortalısının, hasar ihbarını yapmak için herhangi bir servise aracını götürmesi yerine “Ayağınıza Geliyoruz” sloganıyla aracın bulunduğu noktaya vale hizmetini yönlendiren Anadolu Sigorta, bu sayede araç sahiplerine evlerinden/iş yerlerinden ayrılmalarına gerek olmadan, hızlı ve kaliteli bir araç onarım süreci sağlıyor.

Müşterilerin yüzde 91’i memnun

Kapıdan Oto Servis hizmeti; Anadolu Sigorta’dan Birleşik Kasko veya Hesaplı Kasko Sigortası olan, hizmeti İstanbul il sınırları içinde talep eden ve Anadolu Sigorta’nın belirlediği anlaşmalı yetkili veya özel servisleri kullanmayı tercih eden tüm sigortalıların kullanımına sunuluyor. Mevcut servisleri kullanan sigortalıların hedef alınarak yapıldığı memnuniyet anketinde sigortalıların yüzde 91,7’sinin servislerinden ve hizmet paketlerinden memnun olduğunu belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ali Kaplan, “Vale hizmetleri ile hasar deneyiminin kolaylaşacağını ve müşteri memnuniyetin artacağını düşünüyoruz. Kur etkisiyle yedek parça maliyetlerinde gerçekleşen artışlar sonucu ortaya çıkan yüksek tutarlı onarım bedelleri, araçlarda daha fazla değer kayıplarına sebebiyet verebilmekte ve dolayısıyla sigortalılarımızın memnuniyetsizliğine yol açabilmektedir. Bu memnuniyetsizliğin farkında olan şirketimiz, hem yüksek kalitede onarım olanaklarını müşterilerine sunarak hem de orijinal yedek parça tedarikinde yeni imkanlar sağlayarak onarım maliyetini düşürmekte ve bu sayede araçların ikinci el rayiç değerinin korunmasını hedeflemektedir. Ayrıca, Kapıdan Oto Servis hizmetimizle bakım indirimi, detaylı temizlik, lastik değişimi ve lastik oteli gibi ek hizmetlerden ilgili servis nezdinde sağlanabilir olanları sigortalılarımızın memnuniyeti için ücretsiz sunuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER