4 Temmuz 2022, Pazartesi
spot_img

Anadolu Sigorta’dan aduuuuket!

AduketBir sokak röportajıyla başlayan filmde “Bana bir şey olmaz!” diyen bir sürücünün başına gerçekten olmayacak bir iş geliyor ve Street Fighter oyununun meşhur karakteri RYU, aduketler eşliğinde sürücünün arabasını parçalıyor.

Yayına alındıktan sonra, dünyaca ünlü oyun blogu Kotaku ve Street Fighter’ın resmi Facebook hesabından da paylaşılan film, kısa sürede dünya çapında popülerliği yakaladı. Film, ilk yayınını takip eden 4 gün içerisinde, farklı video platformlarında toplam 1.000.000 izleme sayısını geçmeyi başardı. İspanya, Fransa, Amerika, Peru, Yunanistan ve Japonya dahil olmak üzere birçok ülkede onlarca haber sitesi ve blog filmi paylaştı.

Anadolu Sigorta, filmle eş zamanlı olarak sosyal medya kanallarını desteklemek amacıyla bir kampanyayı da başlattı.
Anadolu Sigorta’nın Youtube’daki kanalından (https://www.youtube.com/user/AnadoluSigortaOnline) viral filmi izleyenler, sonrasında yayınlanan linke tıklayan Anadolu Sigorta’nın Facebook sayfasına (https://www.facebook.com/anadolusigorta) ulaşabiliyorlar. Facebook sitesini beğenen ve çekilişe katılanları ise sonrasında sürpriz hediyeler bekliyor.

Filme, Anadolu Sigorta’nın Youtube ve Facebook kanallarından ayrıca websitesi www.anadolusigorta.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Künye:
Ajans: Rabarba
Yaratıcı Ekip: Pemra Ataç Açıktan, Ufuk Işık, Zeynep Aslı Filis, Mert Taner, Kutsal Bayraktar
Sosyal Medya Yönetimi: Berivan Akmanoğlu
Müşteri İlişkileri: Pınar Yazıcıoğlu
Ajans Prodüktörü: Saadet Bektaş
Prodüksiyon: Autonomy
Yönetmen: Turgut Akaçık

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER