30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Ankara Sigorta Karadeniz Bölge Müdürlüğü Samsun’da açıldı

Ankara Sigorta; Karadeniz Bölge Müdürlüğü’nü ‘En iyi hizmet garantisi’ sloganıyla Samsun’da açtı. Merkezin açılışı yoğun bir davetli katılımı ile gerçekleşti.

Ankara Sigorta, Karadeniz Bölge Müdürlüğü’nü hizmete geçirdi. Samsun’da gerçekleşen açılışta konuşan Ankara Sigorta Genel Müdürü Vefa Murteza, “Sigorta sektörü gerçekten bir ivme içerisinde. Biz, işe başladığımızda geleceğin mesleği olarak görülüyordu. Geleceğin mesleği geldi. Geniş bir sektör ve içinde her türlü işletmeci var. Bu meslek gruplarında çeşitli kişiler görev alıyor. Geniş bir kitleye hizmet veriyoruz. Bölge yapılanmasına önem veriyoruz. Geçen sene bölge müdürlüğümüzü oluşturduk. Ancak pandemi döneminde açılış yapamadık. 100 acenteye hizmet veriyoruz. Acentelere dokunmak çok önemli” diye konuştu.

Ankara Sigorta Karadeniz Bölge Müdürlüğü Samsun’da açıldı

Samsun’da hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Ankara Sigorta Samsun Bölge Müdürü Uğur Bora Kumaşoğlu ise, Bölge Müdürlüğü olarak 17 ilden sorumlu olduklarını söyledi. Kumaşoğlu, “Şu anda 100 acenteye çıktık. Bölgede varlığı sürdürmek için çabalayacağız. Samsun’a geldiğimizden itibaren tüm yetkili oto bayilerle anlaşma yaptık. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için yola çıktık. Memleketime ait acentelerin bize katılmasıyla çok daha ilerilere gideceğimizi düşünüyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER