İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  İbrahim

  Tek fiyat uygulaması acenteler için kötü olur. İş kaybı yaşarız.

  Yanıt
 2. 2

  Sigortacı

  Tek fiyat azsayıda sigorta acenteliği olan sigortacıların lehinedir. Ayrıca iş yükü azalır trafik sigortasında kaskoda olduğu gibi kalite öne çıkar büyük sigorta şirketlerinin lehine cirosu artar küçük sigorta şirketleri tek fiyattan ötürü ucuz sigorta kesemediğinden cirosu çok azalır eskiden olduğu gibi her acente çevresi ile iş yaptığından tek fiyat etkilemez ayrıca müşterisinide daha ucuz VArmı diyerek arayışa sokmaz kafası karışmaz. Tek fiyat yapamıyorlarsa trafik sigortasında hasar ödemesini kusurlu olan aracın sigortası değilde hasarın yaptırma. Kusursuz aracın kendi sigortası ödesin bu uygulamada trafik sigortasında kaliteyi getirecektir. Teşekkür ederim.

  Yanıt
 3. 3

  KEMAL

  REKEBET GÜZEL BİRŞEY

  Yanıt
 4. 4

  feyyaz41

  acente komisyonları en az yüzde 15 olarak garanti altına alınırsa tek fiyat güzel olur . daha önce yaşadık trafik istemeyen büyük şirketler acente komisyonlarını yüzde 2 lere kadar çekmişlerdi.hayırlısı

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.