9 Ağustos 2022, Salı
spot_img

Bereket Sigorta, ‘Mini Onarım’da Auto King’le anlaştı

Hali hazırda 18 sigorta şirketi ile işbirliği halinde bulunan Auto King, 1 Temmuz itibariyle Bereket Sigorta müşterilerine de “mini onarım hizmeti” sunmaya başladı.

Bereket Sigorta, ‘Mini Onarım’ hizmeti kapsamında Auto King ile el sıkıştı. Böylece Auto King çalıştığı sigorta şirketi sayısını 19’a çıkarırken; Bereket Sigorta müşterileri sahip oldukları kasko poliçeleri kapsamında 1 Temmuz itibariyle ‘Mini Onarım Hizmeti’  almaya başladı.

Çalıştığı sigorta şirket sayısını 23’e çıkarmak istiyor

Erkan Kıraç
Auto King Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan Kıraç

İşbirliği kapsamında açıklamada bulunan Auto King Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan Kıraç, “3 milyon sigorta poliçesinde Auto King Mini Onarım teminatı bulunmaktadır.  Sigorta şirketleri kanalındaki büyümemiz hedeflerimize uygun bir şekilde ilerliyor. Türkiye’nin önemli şirketlerinden Bereket Sigorta ile çalışmaya başlamamız bu açıdan çok anlamlı. İşbirliğinden oldukça mutluyuz. Hali hazırda 18 sigorta şirketi ve müşterisine mini onarım hizmeti sunuyoruz. Bu rakamı yıl sonunda şirket bazında 23’e çıkarmak ve üstün hizmet anlayışımızla daha fazla insanı buluşturmak istiyoruz” diye konuştu.

Bereket Sigorta, 160 bin adet Kasko üretimi olan ve bireysel acentelerin dışında, Türkiye Finans Katılım; Albaraka Türk Katılım, Vakıf Katılım, Ziraat Katılım, Anadolubank; PTT Bank ve İller Bankası ile de çalışıyor. Kıraç, “Güçlü hizmet ağımızla gelecek yıllarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne ve değerli müşterilerimize değer katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Auto King hakkında

Auto King, Mini Onarım ve Mobil Parça Onarım konseptlerini entegre bir şekilde dünyada ilk defa 2001 yılında hayata geçirmiş olup; 2011 yılı itibariyle orta ve büyük ölçekli hasar onarımı, ve mekanik bakım onarım hizmetlerini bünyesine katmıştır.

120 bin metrekare üzerinde kapalı alan ve 54 adet yüksek teknoloji ile donanmış servis merkezlerinde Türkiye ve  Kıbrıs da  hizmet veren Auto King’in hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine; onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı üzerine kurulu franchise iş modeli ile; 18 yılda 3.5 milyonu aşkın mutlu müşteriye ulaşarak sigorta sektörüne ve ülke ekonomisine 1 milyar lirayı aşkın tasarruf sağlamıştır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER