18 Eylül 2021, Cumartesi
spot_img

Auto King üç ildeki merkezlerini büyüttü

Auto King, 45 ildeki 54 merkezini yoğun talep artışı nedeniyle hem metrekare bazında hem de teknolojik donanım açısından genişletmeye devam ediyor. Şirket, son olarak, İstanbul Kozyatağı, Bursa ve Trabzon’daki merkezini kapasite artışı yaparak taşıdı.

Auto King, bu güne kadar hizmet verdiği 3.5 milyonu aşkın müşterisine ve bütün otomobil sahiplerine daha iyi hizmet vermek adına; merkezlerini metrekare bazında büyütmeye devam ederken; hizmet parkurlarını ise son teknolojik yeniliklerle donatıyor. 45 ilde bulunan 54 merkezde hizmet veren Auto King; yakın zamanda İstanbul, Bursa ve Trabzon’daki şubelerinde talepte yaşanan artış deneniyle yenilemeye gitti.

autoking bursa

Auto King Kozyatağı 3250 metrekare alanda hizmet verecek

Auto King, İstanbul Kartal’da 2018 yılının Mayıs ayından bu yana hizmet veren şubesini büyüterek Kozyatağı’na taşıdı. 2850 metrekare kapalı, 400 metrekare açık olmak üzere toplam 3250 metrekare servis alanına sahip olan yeni bina; artan talep ihtiyacına göre dizayn edildi. Auto King – Kozyatağı genişleyen yeni hizmet alanı ve gelişen teknolojik donanım ile müşterilerine daha hızlı hizmet sunmayı hedefliyor.

Auto King, Bursa ve Trabzon’da yeni merkezinde

Auto King Bursa servis merkezi de ihtiyaçlar doğrultusunda yenilendi. 5 bin 100 metrekare kapalı; 1000 metrekare açık olmak üzere toplam 6 bin 100 metrekare servis alanına sahip yeni merkez; Bursa sigorta sektöründeki kurumsal müşterilerine ve bölgedeki motorlu taşıt sahiplerine yüksek standartlı hizmet verecek. Merkezin yeni yerine taşınması ve alanını büyütmesinin temel nedeninin Bursa merkezin yanı sıra çevre ilçelerden gelen yoğun hizmet talebini olduğu açıklandı.

Auto King, Trabzon’da 12 yıldır hizmet veren merkezini talepte yaşanan artıştan ötürü  2.000 metrekarelik yeni merkezine taşıdı. Merkezin 1000 metrekare kapalı; 1.000 metrekare açık alanı bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER