Firuzan İşcan ile ‘AXA GO’ Özel Programı

1
98

Sigorta Ekranı’nda canlı yayınlarımız devam ediyor. AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan Can Kantar’ın canlı yayın konuğu oluyor.

Yayınımızda izleyen tüm acentelere AXA Sigorta‘dan sürpriz sorular ve sürpriz hediyeler de olacak.

AXA GO nedir? AXA GO’nun tüketiciye getirdiği avantajlar neler? Güvenli sürüş için bir teşvik sağlıyor mu? AXA GO yaptıracak olan tüketici fiyat avantajı yaşayacak mı? Acentelerin kolay satabileceği veya sigortalısına kolay anlatabileceği bir ürün mü? Acentelere başka ne gibi avantajlar sağlıyor? AXA GO’nun ülke ekonomisine katkısı olduğu söylenebilir mi? AXA Sigorta tarafında başka yenilikler ve yeni ürünler var mı?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası için 28 Ocak Perşembe günü saat 11:00’de SÜRPRİZ HEDİYELER ile Sigorta Ekranı’nda buluşalım.

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

AXA GO, AXA Sigorta, AXA, Acente, Sigorta Acentesi, AXA Türkiye, AXA Kampanya, Firuzan İşcan, Can Kantar, SigortaMedya, Sigorta Ekranı, Sigorta Medya, Gazete Sigorta, Hayatımız Sigortalı, Şemsiye Dergisi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz