26 Temmuz 2021, Pazartesi
spot_img

AXA Sigorta ‘Bir Ay Bedava’ kampanyasını uzattı

AXA Sigorta kasko ve konut poliçelerinde başlattığı ‘Bir Ay Bedava’ kampanyasının süresini 30 Haziran’a kadar uzattı. Kampanya ile sigortalılar bir aylık kasko ve konut primlerini yıllık poliçe tutarından düşüyor. Üstelik dileyen sigortalılar taksitlerini bir ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor.

Sadece hasar ödeyen bir şirket olmanın ötesine geçmeyi ve gerek sigortalıları gerekse acente ve çalışanları için gerçek bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen AXA Sigorta; KOVİD-19 salgını sebebiyle zorlu geçen bu dönemde de fark yaratan uygulamalarla sigortalılarını desteklemeyi sürdürüyor.

Önlem olarak evlerimizde kaldığımız bu günlerde sigortalılarının bir aylık kasko ve konut primlerini yıllık poliçe tutarından düşüyor. Hem yeni poliçelerde hem de poliçe yenilemelerinde geçerli olan ‘Bir Ay Bedava’ kampanyası; 30 Haziran’a kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyenler, anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödemeleri halinde, ödemelerini bir ay erteleme fırsatından da faydalanabiliyor. “Bir Ay Bedava” kampanyasıyla AXA Sigortalıların aile bütçelerine de bahar geliyor.

“Acentelerimizin de yanındayız”

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan; “Müşterilerimizin hayatlarının her anında güvenebileceği bir çözüm ortağı olma bakış açısıyla hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi çözümler sunmaya önem veriyoruz. “Bir Ay Bedava” kampanyamızla içinden geçtiğimiz bu olağanüstü dönemde sigortalılarımızın evlerinde kaldıkları bu dönemde; onlara destek olmak ve tüm imkânlarımızı kullanarak hayatlarında kolaylık sağlamak istedik. Birbirimize destek olarak atlatacağımız bu zorlu süreçte tüm acentelerimiz ve müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER