30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

AXA Sigorta, Milyoner Acentelerini Kıbrıs’ta ağırladı

AXA Sigorta, 12-15 Mayıs tarihlerinde Kıbrıs Elexus Otel’de gerçekleştirdiği organizasyonla Milyoner Acenteleri ile bir araya geldi.

Sigorta sektörünün sürdürülebilirliğine destek vermek amacıyla acenteleriyle düzenli olarak bir araya gelen Axa Sigorta, 12-15 Mayıs tarihlerinde Kıbrıs’ta Milyoner Acenteleri ile buluştu. Kıbrıs Elexus Otel’de gerçekleştirilen AXA Sigorta Milyonerler Kulübü Buluşması’na, AXA Sigorta Yönetim Kurulu üyelerinden CEO Yavuz Ölken, Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, Bireysel Teknik ve Sağlık Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Sanem Çıngay Buçukoğlu ve Kurumsal Teknik Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Barış Altın ve 100’den fazla AXA Sigorta acentesi katıldı.

Üç gün süren Milyonerler Kulübü Buluşması kapsamında Kıbrıs gezisi, golf ve karting etkinliği, jeep safari turu, Yaza Merhaba Gala Gecesi ile şarkıcı Ece Seçkin’in yer aldığı konser organize edildi. 2021 yılında prim üretimi ve karlılık kategorisinde başarılı olan acentelere ödüllerinin dağıtıldığı organizasyonda prim üretimi kategorisinde 10, karlılık kategorisinde ise 20 acenteye plaket verildi. Sürdürülebilirlik vizyonuyla buluşmalar sırasında gezegen dostu önlemler de alan Axa Sigorta, etkinliğin karbon nötr olması için KKTC Orman Dairesi iş birliği ile 650 fidan bağışında bulunacak.

Acentelerimizin desteğiyle daha başarılıyız

Milyonerler Kulübü Buluşması ile ilgili konuşan Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “AXA Sigorta olarak, Türkiye’de 130 yıldır sigorta sektöründe değer yaratıyoruz. Geliştirdiğimiz ürün ve hizmetleri müşterilerimizle buluşturmak, onların ilk elden tanıtılmasını sağlamak adına acentelerimiz zorlu bir görev üstleniyor. Bu noktada onları desteklemenin, çalışmalarımızı şekillendirmek adına onların görüşlerini almanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz bölgesel acente ziyaretlerinin haricinde, AXA Sigorta Milyonerler Kulübü’nde yer alan acentelerimizle de bir araya geliyoruz. Şimdi de yıl boyunca büyük bir gayret göstererek milyoner acente kategorisinde yer almayı başaran acentelerimizin bu başarısını kutlamak için buluştuk. Hepsini gönülden tebrik ediyor, onların da desteğiyle birlikte daha nice başarılara imza atmayı temenni ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER