30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Axa Sigorta tamamlayıcı sağlıkta öne çıkmayı sürdürüyor

AXA Sigorta Sağlığım Tamam tamamlayıcı sağlık sigortası ile müşterilerinin ihtiyaçlara dijital sağlık çözümleriyle hızlıca cevap veriyor.

Axa Sigorta, müşterilerin sağlık sorunlarıyla ilgili her konuyu uzman doktorlara yazılı, sözlü veya görüntülü olarak danışabildiği AXA Doktor Danışma Hattı, hastalıkların teşhisi ve tedavisi sırasında ikinci bir uzman görüşü almasını sağlayan Online Tıbbi İkinci Görüş Modülü, 0-16 yaş arası çocuklar ve aileleri ile 65 yaş ve üstü bireyler ve her yaştan ameliyatlı müşterilere destek olmak için oluşturulan AXA Bağımsız Yaşam Hattı’nın bulunduğu sağlık çözümlerinin yanı sıra AXAFit mobil uygulamasıyla da müşterilerinin sigortacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirmelerini sağlıyor. 

Müşterilerimizin beklentileri bizim için önemli

AXA Sigorta CEO’su Sanem Çıngay, Axa Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası alanında Türkiye’nin akla gelen ilk markası olduğunu söyleyerek “AXA Sigorta olarak bu sene 130. yaşımızı kutluyoruz. 130 yıldır geliştirdiğimiz ürün, hizmet ve projelerle müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmak, toplumun ilerlemesini ve ülkemizin ekonomik kalkınmasını sağlamak için büyük bir azimle çalışıyor, sektöre yön veriyoruz. Çalışmalarımızda bizler için oldukça değerli bir amaçtan ilham alıyoruz: İnsanlığın gelişimi adına insanlık için değerli olanı korumak. Biz yalnızca hasar anında zarar tazmin eden bir sigorta şirketi değiliz. Müşterilerimizi beklenti ve ihtiyaçlarına göre çalışmalarını şekillendiren, hayatlarının her anında onların yanında olan bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Gençlere özel ürünümüz sektörde bir ilk

Çıngay, pandemide insanların sağlığı daha fazla önemsemeye başladığına dikkat çekerek “Bu dönemde ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ öne çıkan ürünlerden biri oldu. Türkiye’nin doğusundan batısına en geniş anlaşmalı kurumlar ağına sahip Sağlığım Tamam tamamlayıcı sağlık ürünümüzle, sektörde ilk akla gelen marka olmayı başardık. Sayısı 2,5 milyonu geçen tamamlayıcı sağlık sigortalılarının 400 üzerinde AXA Sigortalı olması başarımızın önemli bir kanıtı. Aynı zamanda 2021’de hizmete sunduğumuz, prim ödeme modeliyle farklılaşan gençlere özel inovatif ürünümüz Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile de sektörde bir ilki gerçekleştiriyoruz. Gerek tamamlayıcı sağlık alanında gerekse diğer konularda sunduğumuz sigortacılık çözümleriyle sektöre yön vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER