23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

Axa, Tac Mahal’den Sigorta Bird ile seslendi

Axa Sigorta’nın Milyonerler Kulübü acentelerini ödüllendirdiği gezide CEO Guillame Lejeune, acenteleri ve müşterilerine Sigorta Bird aracılığıyla seslendi.

Sigorta sektöründeki gelişmeleri önce SigortaMedya’nın yeni gücü Sigorta Bird kullanıcıları öğreniyor. Toplantılar, röportajlar, haberler, kulisler en önce Sigort Bird kullanıcılarının cebine düşüyor.

Sigorta Bird, sigorta sektörüne hizmet veren aktörler ve dağıtım kanalları, tüketiciler, tedarikçiler arasında da köprü kuruyor. Acentelerini Hindistan gezisi ile ödüllendiren Axa Sigorta da bu doğrultuda Sigorta Bird’ü tercih edenler arasında yer aldı.

Axa Sigorta’nın Milyonerler Kulübü acentelerinin Tac Mahal gezisinde Axa Sigorta CEO’su Guillame Lejeune, Sigorta Bird aracılığıyla acenteleri ve müşterilerine seslendi. Guillame Lejeune, Bharti Axa’dan meslektaşlarıyla görüşme fırsatı bulduklarını da belirttiği mesajında “Axa ailesi olarak, ailemize mensup en iyi acentelerle bu seyahatte gerçekten iyi vakit geçiriyoruz. Agra’da selamlar, görüşmek üzere” dedi.

Guillame Lejeune’nun açıklamalarını Sigorta Bird uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirerek, izleyebilirsiniz.

https://t.co/AJO8HIfbZn

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER