26 Temmuz 2021, Pazartesi
spot_img

Axa Sigorta’dan ücretsiz vale ve çekici hizmeti

Axa Sigorta, herkesin evden çıkmak istemediği bu dönemde hasar ve onarım işlemlerinin kesintisiz devam etmesi için “çekici vale” hizmetini sigortalılarına ücretsiz sunuyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle ‘Evdekalın’ sloganı ile hareket eden Axa Sigorta, bu dönemde araçlarını tamire götürmek isteyen müşterilerine de ücretsiz vale hizmetine başladı. Kasko müşterilerine yönelik bu dönemde önemli kolaylıklar sağlayan Axa Sigorta, yaptığı açıklamada sigortalılarına, “EvdeKalın, aracınızı tamire ücretsiz olarak biz götürelim” diyor.

Axa Sigorta’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Sigortalılarımız, evlerinden çıkmayıp hasar onarımlarını da önümüzdeki dönemlere erteliyor olabilirler. Bu durumdan yola çıkarak, sigortalılarımız için de her durumda erişebilir bir şirket olma ilkemiz doğrultusunda AXA Assistance ile birlikte “Çekici İle Ücretsiz Vale Hizmeti”ne başlıyoruz. Bu doğrultuda araçlarının yürür durumda olup olmadığına bakılmaksızın çekici ile vale hizmeti almak isteyen sigortalılarımız AXA Assistance Çağrı Merkezi’ni arayarak (0850 250 99 99) numaralı hattan çekici yönlendirme talebinde bulunabilecekler.  Onarım tamamlandıktan sonra da AXA Assistance, yine çekici ile müşterimizin istediği adrese aracının teslimi ücretsiz gerçekleştirecektir” denildi.

Araç aynı şehre ücretsiz çekilecek

Bu döneme sigortalılardan gelen taleplerin asistans tarafında nasıl değerlendirileceği ise şu şekilde açıklandı: “Talep gelen aracın çekilmek istendiği lokasyon aynı il içerisinde ise her koşulda ücretsiz çekim yapılacak. Çekilmek istenilen lokasyon başka bir ilde ise; maksimum 70 km’ye kadar çekilecek. Lokasyon başka bir ilde ise ve mesafe de 70 km’den fazla ise talep reddedilecektir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER