Azerbaycan’ın sigortacılığına destek: TSB Başkanı Atilla Benli Sığorta Ekranı’nda

0
49

Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli; SigortaMedya’nın Azerbaycan sigortacılığının kalkınmasına destek için YouTube üzerinden yayına başlattığı Sığorta Ekranı’na konuk oluyor…

Türkiye ile Azerbaycan arasında sigortacılık alanında iş birliği temelli bir protokol ile imzalandı. SigortaMedya ailesi olarak biz de Azerbaycan sigorta sektörünün gelişmesine katkı sağlamak için harekete geçtik. Bu doğrultuda YouTube üzerinden yayına başlattığımız Sığorta Ekranı’nın konuğu Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli oluyor. Program 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 10.30’da canlı olarak yayınlanacak.

İlk adımları atmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz

Benli yayın öncesi yaptığı açıklamada “Tek millet iki devlet olarak birlik ve beraberliğimizi ekonomi alanında da geliştirmede sigorta sektörü olarak ilk adımları atmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz” diyor. Bu programda Benli, kardeş ülke Azerbaycan’la yapılan sigorta iş birliğinin gelişmelerini anlatacak. Ayrıca hafta başında TSB ile Azerbaycan Sigortacılar Derneği (ASA) arasında yapılan toplantının detayları da konuşulacak.

Sigorta Medya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar ve Türkiye Girişimci Acenteler Derneği Azerbaycan Başkanı Ali Bayramov sunuculuğundaki programda izleyici soru mesajlarına da yer verileceğini hatırlatmak isteriz.

Siğorta Ekranı’nın yayınları devam edecek. Bu yayınları kaçırmamak için Siğorta Ekranı’na abone olmayı unutmayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=s07OY_qlEds

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz