17 Ocak 2022, Pazartesi
spot_img

Bizi Facebook’ta takip ediyor musunuz?

Sektörün güncel ve teknolojik yüzü SigortaMedya, sosyal medyadaki ağırlığını her geçen gün daha da artırıyor. Sigorta sektörüne hızlı ve anında haber akışı sağlayan SigortaMedya  Facebook sayfası da her gün 10 binlerce kişiye ulaşıyor.

SigortaMedya, sosyal medyadaki gücüne güç katmaya devam ediyor. Facebook’ta 9 bin 260, Twitter’da 9 bin 935’lik takipçi sayısına ulaşan SigortaMedya, son olarak sosyal medyanın en popüler adreslerinin başında gelen Instagram’da da atağa kalkmıştı.

Siz de sektörden en son haberlere SigortaMedya Facebook adresimizden ulaşabilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip ediyor musunuz?

Dergilerimiz de bir tık uzaklıkta

Sektörde ilklere imza atan, piyasada yayınlanan ilk ve tek sigortacılık dergisi Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergilerinde yer alan özel röportajlar, haber dosyaları, toplantılar, kulislerin hepsine SigortaMedya Dergilik sayesinde ulaşım sağlanabiliyor.

Dergilerin her ay ilgiliyle beklenen yeni sayıları Turkcell Dergilik’ten sonra artık Türk Telekom e-dergi uygulamalarının yanı sıra SigortaMedya Dergilik üzerinden de takip ediliyor.

E-dergilik platformu, SigortaMedya’nın yazılı mecraları Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye  dergilerinin güncel ve geçmiş sayılarını yer ve zaman gözetmeden istediğiniz an okuma fırsatı yaratıyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER