BNP Paribas Cardif, çalışanlarına yan haklarını yönetme imkanı tanıyor

0
16

Çalışanlarının talepleri doğrultusunda esnek yan haklar programını uygulamaya alan BNP Paribas Cardif, “Cardif Flexbox” ile her çalışanına kendi ihtiyaç ve taleplerine göre yemek, yol, sağlık sigortası, yıllık izin gibi yan haklarını yönetme imkanı tanıyor.

“Çalışan mutluluğu odağı ile  birçok yeni projeye imza atan BNP Paribas Cardif Türkiye, son olarak çalışanlarının talepleri doğrultusunda esnek yan haklar programını uygulamaya aldı. Son dönemde özellikle kurumsal şirketlerin tercih ettiği bu uygulamayla, her çalışan kendi ihtiyaç ve taleplerine göre yemek, yol, sağlık sigortası, yıllık izin gibi yan haklarını belirleyebiliyor. Her çalışanın kendine özel bir paket oluşturabildiği “Cardif Flexbox” adı verilen programla yan haklar yeniden kurgulanarak ekstra bütçe oluşturulabiliyor, check-up paketi, tatil çeki, mutfak, giyim veya teknoloji alışveriş çekine dönüştürülerek yeni yan haklar temin edilebiliyor.

“İnsana değer veren yaklaşımı destekliyoruz”

BNP Paribas Cardif İnsan Kaynakları ve Organizasyon’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ebru Taşçı Firuzbay, İnsan Kaynakları yönetimi olarak çalışanların her konudaki talep ve önerilerini dinlemeye önem verdiklerini belirterek esnek yan haklar programını da bu doğrultuda başlattıklarını, Türkiye ve uluslararası alanda ücret ve yan haklar politikalarını inceleyerek programı olabilecek en avantajlı hale getirdiklerini belirtti. Firuzbay, Türk sigorta sektöründe öncü olabilecek kapsamlı esnek yan haklar uygulaması ile global olarak belirledikleri “insana değer veren” yaklaşımı desteklediklerini ve bu projenin de çalışan memnuniyetine katkıları olacağını ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz