23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

BNP Paribas Cardif ile şirketlerin yönetimi güvende

BNP Paribas Cardif, Türkiye sigorta pazarına ilk kez sunduğu Yönetim Güvende Sigortası ile tehlikeli hastalıklara karşı sigortalıyı güvence altına alırken, çalışanın vefatı durumunda şirketin uğraması muhtemel zararları karşılıyor.

BNP Paribas Cardif, sigorta alanında sunduğu yenilikçi ürünlere bir yenisini daha ekledi. Yönetim Güvende Sigortası’nı Türkiye sigorta pazarına ilk kez sunan BNP Paribas Cardif, işverenin kilit pozisyonlarda çalışan yöneticilerini sigortalamasına fırsat sunarak tehlikeli hastalıklara karşı sigortalıyı güvence altına alırken, çalışanın vefatı durumunda ise şirketin uğraması muhtemel zararlarını karşılıyor.

Özellikle orta ve büyük ölçekli işletmelerin ilgi göstermesi beklenen Yönetim Güvende Sigortası, üst düzey yöneticilerin veya kilit pozisyonlara sahip çalışanların vefat etmesi durumunda şirketlerin yönetimlerini güvence altına almasını sağlıyor. Şirketlerin yeni yönetici bulmada kullanmaları gereken kaynağı veya projelerin aksaması gibi durumlarda uğrayabilecekleri zararları teminat altına alırken, sigortalanan yöneticilere de tehlikeli hastalıklardan birine yakalanmaları durumunda 5 yıla kadar tazminat ödemesi yapıyor.

Cemal Kişmir: Kazan-kazan modeli sunuyoruz

BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir, Yönetim Güvende Sigortası’nın sektörde bir ilk olduğunu belirterek, “BNP Paribas Cardif olarak globalde sigorta çözümlerindeki uzmanlığımız ve vizyonumuzla yenilikçi ürünler sunmaya önem veriyoruz. Kalifiye insan kaynağı bugün tüm şirketlerin sürdürülebilir başarısında kritik bir rol oynuyor. Bu doğrultuda geliştirerek pazarla buluşturduğumuz Yönetim Güvende Sigortası, işletmelere üst düzey yöneticilerini güvence altına alma imkanı sağlarken, hem işvereni hem de sigortalanan profesyoneli koruyor. Bu anlamda bir kazan-kazan modeli sunuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER