4 Temmuz 2022, Pazartesi
spot_img

BUSİAD Meslekte Onur Ödülü Mapfre'den Süleyman Akçınar’ın

04062014aHer yıl farklı meslek gruplarından yöneticilere verilen BUSİAD ödüllerinde 2013 yılı Meslekte Onur Ödülü Mapfre Genel Sigorta Bursa Bölge Direktörü Süleyman Akçınar’ın oldu

Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen BUSİAD Ödülleri Töreni bu yıl 30 Mayıs’ta Bursa Almira Otel’de gerçekleştirildi. Organizasyonda BUSİAD Doğan Ersöz Yılın İşadamı Ödülü, BUSİAD Özel Başarı Ödülü, BUSİAD Eğitim ve Kültüre Destek Ödülü ve BUSİAD Meslekte Onur Ödülü olmak üzere 4 ayrı başlık altında ödüller dağıtıldı.

2013 yıl BUSİAD Meslekte Onur Ödülüne sigortacılık sektörüne ve Bursa’ya yaptığı katkılardan dolayı Mapfre Genel Sigorta Bursa Bölge Direktörü Süleyman Akçınar layık görüldü. Törende 42 yıllık meslek hayatının 28 yılını MAPFRE GENEL GRUP’un farklı kademelerinde geçiren Süleyman Akçınar’ın meslek hayatını özetleyen bir film izlendikten sonra ödül takdim edildi.

1 Yorum

  1. Ödülü alanlar.Ödülü almasında rol oynayan görünmeyen kahramanların haklarını ne yazıkki ellerinde tutanlardır.İlahi adalet,huzuru mahşerde gerçek ödülü alacaklara o alınanları iade edecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER