Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  selma çüles

  CAN KATAR BEY
  Harika bir analiz kesinlikle 24 yıldır yürüttüğümüz şirkette sizin tespitlerinizi aynen yaşamaktayım küçülmek mi yoksa
  vadeli satışa devam edersem bunca senelik müşterimi gene kaybediyorum bize borcu var diye zorunlu poliçelerini başka yerden yaptırdıklarını görüyorum . Bu arada kasko ile konutun yenileme oranları inanılmaz ödünlerle yürüyor .Şirket iş bekliyor
  boğulmamak imkansız…. doğru tespitleriniz için çok teşekkür ediyorum

  Yanıt
 2. 2

  Oğuz ÜNAL

  Can Bey Merhaba,
  ACENTELERİN KREDİ BORÇLARI! başlıklı yazınıza istinaden biz acenteler gerek bu kredi konusunda muzdarip olmamıza karşın bir de bunlara yenileri eklenmektedir.Biz acentelerin bu kadar sorunu var iken önceki aylarda Sigorta Acenteleri Birliği acentelerin sorunlarına çare olur mu başlıklı birde anketiniz olmuş ve 454 oy ile Evet yanıtı almıştı.Şimdi ben bir acente olarak gerek bu derneklere gerekse bizleri temsil ettiğine inanan kuruluşlara sesleniyorum Ethica isimli şirket kendince il merkezlerinde acentelik tesis edeceğini duyurmuş ancak gel gelelim ki günümüzde taşra acentelerine acentelik vermeyip merkez acentelerinin taşrada acentelik açmalarına karşı çıkmayıp birde başka ilden dahi olsa acenteliklerine müsamaha göstermektedir.Bu çalışmalarla taşrada bulunan biz acentelerin fiyatları ile Ethica sigorta fiyatlarında uçurumlar bulunmaktadır.66 plaka 7.basamak 611 tl iken Ethica firmasında bu rakam 470 tl ile satılmakta ve müşteri kaybetmekteyiz.Biz acentelerin temsilcileri koltuklarında oturup seçim zamanımı acenteleri dinleyecekler derdiniz sıkıntınız varmı diye .
  İyi Çalışmalar..

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.