Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Gokhan yıldız

  Acente komisyonları değilde zorunlu sigortalar gercekten zorunlu olursa noterde sigortası olmayan adama ruhsat verilmezse sigortasızlık oranı düşer ve zorunlu sigorta çeşitleri artarsa belkı şirketler ve acentelerde tabi devlet ve sistem daha fazla kazanır

  Yanıt
 2. 2

  Ömer ERDOĞAN

  Merhabalar

  Trafik sigorta fiyatlarının serbest olduğu dönemleride gördük. O dönemlerde sigorta şirketleri % 1 ile % 4 komisyon vereceğiz işinize gelirse diye bizlere sözleşmeler imzalattılar. Şimdi serbest kalsın komisyonlarınızı aynı seviyelere çekecekler Yükselteceğiz diyen Genel müdüre inanmıyorum. Tüm şirketler keseri eline almış ağacın parçalarını hep kendilerine yontuyorlar en azından destere ile kesilse biraz talaş bize biraz onlara dökülür.

  Yanıt
 3. 3

  mustafa volkan şimşek

  sigorta şirketleri yıllardır zarar ediyorlar da niye yapıyorlar?
  hele yabancı şirketler zarar eden hiçbir şeye yaklaşmazlar?
  ayrıca sigorta şirketlerinin tabelasında trafik sigortası şirketimi yazıyor..sözde zarar eden senin değil kar eden senin . acente tahsilatını yapamadığı poliçeyi yada zarar ettiği işi şirketine yükleyebiliyormu? bunlar hepsi bahane devlette çanak tutuyor. bunu vatandaş biliyor. bilmeyenede anlatıyoruz. birgün gelip vatandaş sandıkta düzeltecek.

  Yanıt
 4. 4

  yakup

  Sayın genel müdürümüz avukatlara ve aracılara ödeme yaptıklarını söylüyor, el hak doğrudur. Ancak müşteriyi o avukat ve aracılara yönlendiren şirketlerin kendileridir, bunu da biliyorlar mı acaba? Müşteri hasar tazminatı alacağında doğrudan sigorta şirketine başvurduğu zaman ya eksik ödüyor ya da ödememek için bahane üretiyorlar. Müşteri de aracılara gitmek zorunda kalıyor. Böyle olunca müşterilerin sektöre olan güveni sarsılıyor. Aslında sektöre en büyük zararı şirketler veriyor.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.