1 Temmuz 2022, Cuma
spot_img

Cepkask'la en çok paylaşan kazandı

Cep telefonu hasarlarına karşı güvence hizmeti sunan Cepkask firması, sadece kötü zamanları değil eğlenceli anları da paylaşmak ve kullanıcıları ile bağlarını güçlendirmek için ödüllü bir yarışma düzenledi

cep kask odul

İnternet üzerinden düzenlenen ve 2 ay kadar süren “Paylaşmak Güzeldir” temalı yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından 6 binin üzerinde katılımın olduğu açıklandı. Yarışma sonunda dereceye girenler, ödüllerini Cepkask yöneticilerinin elinden aldı.

Kullanıcıların cep telefonlarının başına bir kaza geldiğinde ve hasara uğradığında başvurduğu Cepkask A.Ş, kullanıcıların eğlenceli anlarında da yanında yer almak ve kullanıcıların kendi içindeki iletişimi güçlendirmek için “Paylaşmak Güzeldir” temasıyla düzenlediği yarışmayı sonuçlandırdı. 2 ay kadar süren yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 6 bin kişi katıldı. Dereceye girenlerin Cepkask A.Ş Genel Müdürlüğünde ağırlandığı yarışmada, Cepkask Pazarlama Müdürü Uğur Erdemir; Cepkask kullanıcısıyla bir araya gelmekten memnuniyet duyduklarını belirtti.

‘Paylaşmak Güzeldir’ temalı, internet üzerinden, Cepkask’ın yayınladığı görseli en çok beğenenin ve paylaşanın ödül sahibi olmaya hak kazandığı yarışmada, birinciye tablet, ikinciye cep telefonu, üçüncüye ise fotoğraf makinesi verildi.

Ödüllerini Cepkask Genel Müdürü’nden alan kazananlar, ödül teslimi sırasında duygulu anlar yaşadı. Kazananların ödüllerini veren Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, şunları söyledi; “Biz kullanıcının mağduriyetinde de, iyi gününde de yanında olmak istiyoruz. Cepkask güvence hizmet paketi, olası kullanıcı hatalarına karşı her zaman kullanıcının yanında ancak istiyoruz ki hizmet verdiğimiz insanlarla güzel anılarımız ve bağlarımız da olsun. Bizleri internet üzerinden takip eden kullanıcılarımız için düzenlediğimiz ‘Paylaşmak Güzeldir’ temalı yarışmayı sonuçlandırdık ve ödüller verdik.”

Tayfun Gulgec

Talihliler İstanbul’dan Oldu!

30’a yakın ilden yoğun ilginin olduğu yarışmaya İskenderun’dan İzmir’e birçok ilden katılım gerçekleşti. Yarışmanın talihlileri ise katılım çoğunluğu olan İstanbul’dan oldu. Yarışmanın birincisi İstanbul’dan Kıymet Hikmet Şenel, kazandığına hala inanamadığını belirtirken, duygularını şu sözlerle ifade etti; “ Böyle şeylerin gerçek olduğuna inanmazdım. Yarışmayı kazandığım günden beri demek ki güvenilir firmalar da varmış dedim. Yoksa yarışmaya katılıp, ödül kazanacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Çok şaşırdım. Çok duygulandım.”

Ödül tesliminin ardından kokteyl ile ikramlarla devam eden ödül teslim töreni, renkli görüntülerle son buldu.

Tek Sayfalık Sertifika

Ürün hatası dışında kalan her türlü mağduriyete güvence hizmeti veren Cepkask, alışıldık, uzun ve yoran poliçelerin dışında tek sayfalık sertifika sunuyor. İnsanları yormadan ve insan odaklı hizmet sunma gayesinde olduklarını yineleyen Cepkask A.Ş Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, kullanıcıların tek sayfalık sertifikayı okuyarak, ister bayilerden ister internet üzerinden online olarak hasar bildirim başvurusu yapabileceklerini de sözlerine ekledi. Cepkask Pazarlama Müdürü Uğur Erdemir ise, yaşanılan sorunların önüne geçmek için, Cepkask güvence hizmet paketinin içindeki bir sayfalık sertifikayı mutlaka okumalarını tavsiye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER