17 Ocak 2022, Pazartesi
spot_img

Ceyhan Hancıoğlu’na plaket ve imzalı forma

HDI Sigorta’nın Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’ne isim sponsoru olması nedeniyle, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’na plaket ve imzalı forma hediye edildi.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’na plaket ve imzalı forma hediye edildi. Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Bursa Orhangazi Spor Salonu’nda İskenderun Engelliler ile oynadığı müsabakanın ardından; HDI Sigorta’nın Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’ne isim sponsoru olması nedeniyle Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk; ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nun katılımıyla bir plaket töreni düzenlendi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk; tekerlekli sandalye basketboluna sağladığı katkı nedeniyle; HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’na bir plaket takdim etti. Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Genel Menajeri Erdem Göksel; ile Antrenör-Oyuncu Kaan Dalay da siyah-beyazlı sporcuların imzaladığı Beşiktaş formasını Hancıoğlu’na hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER