30 Kasım 2021, Salı
spot_img

Demir Hayat, isim değişikliğine gitti

2019 yılının başından itibaren dönüşüm içerisine giren Demir Hayat, resmi ismini Demir Sağlık ve Hayat Sigorta olarak değiştirdi. Şirket, önümüzdeki dönemde yeni web sitesini de tüketicilerin hizmetine sunacak.

Sağlık ve hayat sigortası sektörünün deneyimli şirketi Demir Hayat artık, Demir Sağlık ve Hayat Sigorta yeni ismiyle faaliyet gösterecek. Şirketten yapılan açıklamada, 2019 yılının başından itibaren kurumsal altyapıdan operasyonel stratejisine kadar her alanda dönüşüm içerisine giren şirketin resmi ismini Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. olarak değiştirdiği bildirildi.

Açıklamada, şu bilgilere yer verildi: “Değişen insan tutum ve davranışlarına yönelik sigorta anlayışını şekillendiren yeni Demir, markasını da iyi ve sağlıklı yaşamın vizyonuyla yeniden yarattı. Stratejik hedefi çerçevesinde kurumsal kimliğini yenileyen, çalışma politikasını belirleyen şirket, logosunda da yeni marka kimliğini yansıtmak amacıyla değişikliğe gitti. Aynı zamanda Demir markası, önümüzdeki dönemde yepyeni web sitesiyle tüketicilerin beklentilerini karşılamaya hazırlanıyor.”

Marka lansmanıyla, sektörün ve tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan şirket, kısa bir süre sonra marka dönüşüm hikayesinin ayrıntılarını kamuoyuyla da paylaşmaya hazırlanıyor.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER