30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Doğa Sigorta ikinci kez Gold ödülü aldı

Doğa Sigorta, Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E. Awards’ın A Segment Elementer Sigorta kategorisinde Gold ödüle layık görüldü.

150 bin markanın, 7,5 milyon bireysel üyenin ve çok sayıda ziyaretçinin buluştuğu Türkiye’de müşteri memnuniyetini ölçen çözüm platformu Şikayetvar tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen A.C.E. Awards’ın A Segment Elementer Sigorta kategorisinde Gold ödül alan Doğa Sigorta geçen yıl da Gold ödül kazanmıştı.

Müşteri deneyimini en iyi yaşatan markaların ödüllerine kavuştuğu ve Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen törende Doğa Sigorta adına ödülü Hasar Saha Denetim Lojistik Kasko ve Rücu Grup Müdürü Ümit Gültekin ve Müşteri İletişim Merkezi Müdür Yardımcısı Öznur Levent teslim aldı.

Müşteri İletişim Merkezi Müdürü Deniz Şentürk ve ekibinin çalışmaları sayesinde bu başarıya ulaşan Doğa Sigorta, firmaların şikayet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından düzenlenen yıllık 1,5 milyonun üzerinde anket temel alınarak hazırlanan Müşteri Deneyim Endeksi araştırması sonuçlarına göre müşteri deneyimindeki başarılı istikrarını sürdürerek bir kez daha Gold ödüle sahip oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER